UZEL BOMBA GİBİ GELİYOR

Ynt: UZEL BOMBA GİBİ GELİYOR

Adamlar 240s uzele 42 bin istiyordu şöyle sağına soluna baktım makinanın kaçlı pulluk çeker dedim 3 lü 10 idealdir dedi şimdi soruyorum bu makina 3 lü pullukla kaç senede kendi parasını çıkarır

Uzel ' in batması Erkunt ' un piyasadaki yerini sağlamlaştırmasında büyük etken oldu. Ve sonuç olarak Uzel ' in yerini Erkunt çoktan doldurdu. Eskisi gibi rağbet göreceğini zannetmiyorum.

uzelin arkasındkai güç yine uzel. uzel parasızlıkan batmadı parayı bölüşemedikleri için battılar.tmsf uzele 10 milyon ver fabrikayı aç dedi.bu para 1 sene fabrikanın çalışması için verilecek güvence parasıydı.önder uzel 20 milyon verdi.1 sene müsade edin dedi.1 sene sonra tekrar bakılacak ve ortaya bişeyler çıkarsa uzel devam edecek.zaten ne parayla nede şu an ki yedek parça stoğuyla ilgili sıkıntısı yok uzelin.ben geldim dediği anda tüm Türkiyede hem satış hem servis hem yedek parça ağı hazır.sadece o parçaları birleştirmesi gerekiyor.onuda yapmış
ayrıca ekte görünen traktör arap ülkelerine satılcak.nasılki avrupa bize sürekli eski teknolojiyi sattıysa bizde bizden daha geride olanlara satıyoruz.yani gücü gücü yetene ;D

farına bakıp motor alacaklarıda şöyle alalım ;)

Gökhan,çok somut bilgilerle yazmışssın ama benim bildiğim Uzelin TMSF ile işi yok.Alacaklı olanlar eski işciler,Denizbank,Tedarikçi sanayici firmalar,dünya bankası filan.Bunlarla oturup tek tek anlaşması gerekiyor.Benim kulağımada ortak bulduğu söylentisi geliyor ancak aile anlaşmadan kimse ortak olmaz.Şu anda gerçekten bir gelişme varmı bilmiyorum.Bir çiçekle bahar olmaz.Bi tane Uzel 390 değil şöyle sıralanmış bir görüntü olsa daha iyimser olabilirdik.Tek tük üretiyor.İtalyadaki özel üretim otomobil yada terziler gibi tek tek yumurtuyor.Seri üretim yok.Ama ümitliyim.Böyle bir markayı icradan iflasdan satın alıp yine ayağa kaldırırlar.Dileğim Önder efendi bu işi iyi bilir o götürsün.

Uzelfan link=topic=76004.msg898599#msg898599 date=1402303639' Alıntı:
Gökhan,çok somut bilgilerle yazmışssın ama benim bildiğim Uzelin TMSF ile işi yok.Alacaklı olanlar eski işciler,Denizbank,Tedarikçi sanayici firmalar,dünya bankası filan.Bunlarla oturup tek tek anlaşması gerekiyor.Benim kulağımada ortak bulduğu söylentisi geliyor ancak aile anlaşmadan kimse ortak olmaz.Şu anda gerçekten bir gelişme varmı bilmiyorum.Bir çiçekle bahar olmaz.Bi tane Uzel 390 değil şöyle sıralanmış bir görüntü olsa daha iyimser olabilirdik.Tek tük üretiyor.İtalyadaki özel üretim otomobil yada terziler gibi tek tek yumurtuyor.Seri üretim yok.Ama ümitliyim.Böyle bir markayı icradan iflasdan satın alıp yine ayağa kaldırırlar.Dileğim Önder efendi bu işi iyi bilir o götürsün.
somut yazıyorum biliyorum.tmsf olmayabilir.o terimleri pek bilmem.kayyuma atadılar uzeli.işte o kayuumun başındakilerle anlaşma sağlandı.uzel geri dönmek istiyor.inşallah önder ağa bu işi çözer.

Uzel türkiye traktör piyasası için bulunmaz bir nimetti. Türk çiftçisi 240 la az yakmanın ölçüsunu, 285 le çiftte seriliğin standartini,phantom ile çekişin standartını belirledi bir çok standart türkiyede uzel trfdan belirlendi. Geri dönmesi büyük kazanım olur

Facebookda sayfanın maliyeti sıfırdır.Uzel kendi şirket sitesini com.uzantılı olanı 200-300 TL verip açtıramıyor.Bi el atalımmı?Forum müdavimleri.
Gökhan,kayyumların böyle bir pazarlıkda yer almaları diye bir görevleri ve yetkileri yok.Yanlışın var.Ancak bende çok istemekteyim efsanenin dönüşünü.Sana kim bilgi veriyorsa gerçek değil.Ancak Önder eğer 20 milyon koyarsa bu parayla ayda 500 adet traktör çıkar banttan.Müşteriside hazır.

Uzelfan link=topic=76004.msg898630#msg898630 date=1402310080' Alıntı:
Facebookda sayfanın maliyeti sıfırdır.Uzel kendi şirket sitesini com.uzantılı olanı 200-300 TL verip açtıramıyor.Bi el atalımmı?Forum müdavimleri.
Gökhan,kayyumların böyle bir pazarlıkda yer almaları diye bir görevleri ve yetkileri yok.Yanlışın var.Ancak bende çok istemekteyim efsanenin dönüşünü.Sana kim bilgi veriyorsa gerçek değil.Ancak Önder eğer 20 milyon koyarsa bu parayla ayda 500 adet traktör çıkar banttan.Müşteriside hazır.
ben teknik terimleri bilmem dedim :) bu iflasın 1 yıl daha ertlenmesi için güvence parası talep edildi ve önder bunu karşıladı.şuan fabrika çalışıyor.hatta geçen yıl ağustosta tüm bayi ,servisleri toplayıp konuşma yaptılar.

Uzelfan link=topic=76004.msg898630#msg898630 date=1402310080' Alıntı:
Eyvallah hocam,
Geçmişte bu Uzel konularında çok ateşli ve aktiftin , hatta bir ara birkaç tartışma dahi geçmişti diğer üyeler ile.
Bizde bekliyoruz Uzel ' in güzel haberler ile anılmasını , üretime tekrar dönmesini , üretimin sürdürülebilir ve kalıcı bir şekilde devam etmesini.
İnsanlara yeniden ekmek verir , biz çiftçiler ve MF sevdalıları için güzel bir alternatif olur.
MF phantom un yerine , yine bir Uzel alırız.