Same 55 4x4 - Deutz 55 4x4 Yardım .!!

Fındık Bahçemde Kullanacağım Hangisi Tercih edersiniz ?

• Kullanılan toplam oy
    130

Selamün Aleyküm.Arkadaşlar Sizlerin fikirlerinize İhtiyacım var.Öncelikle Şunu belirtiyim bir çifçiyim ve Fındık bahçesinde Kullanıcağım Aklımda olan 2 Traktör var. Biri Same 55 4wd Biri Deutz 4wd Bunların Hangısı Bahceme iyi gider Fikirlernizi beklliyorum Şimdiden Sağolun .

Same 554x4 - Deutz 554x4 Yardım .!!

Selamün Aleyküm.Arkadaşlar Sizlerin fikirlerinize İhtiyacım var.Öncelikle Şunu belirtiyim bir çifçiyim ve Fındık bahçesinde Kullanıcağım Aklımda olan 2 Traktör var. Biri Same 55 4wd Biri Deutz 4wd Bunların Hangısı Bahceme iyi gider Fikirlernizi beklliyorum Şimdiden Sağolun .

Ynt: Same-Deutz Yardım .!!

Bunların ikiside aynı zaten...;)aldığınız galeri yada bayi arkasında dururda servisde sıkıntı yaşatmam derse alınabilir... Aksi halde ayvayı yersiniz benim gibi... Birde mümkünse avrupa montaj olanlardan olsun ... Gerçe bahçe tipi balıkesir üretimi varmı onuda bilmiyorm ya..?;(

Ynt: Same-Deutz Yardım .!!

agusta80 link=topic=76011.msg898508#msg898508 date=1402257127' Alıntı:
Bunların ikiside aynı zaten...;)aldığınız galeri yada bayi arkasında dururda servisde sıkıntı yaşatmam derse alınabilir... Aksi halde ayvayı yersiniz benim gibi... Birde mümkünse avrupa montaj olanlardan olsun ... Gerçe bahçe tipi balıkesir üretimi varmı onuda bilmiyorm ya..?;(
Ben Same ' de Şanzımanın dağıldığını öğrendim şimdi ama gönlüm sameden yana adam akıllı kullanırsam birşey olacağını zannetmiyorum İkisininde servisinde sıkıntı yaşayacağımı zannetmiyorum .

Ynt: Same 554x4 - Deutz 554x4 Yardım .!!

gocabolulu link=topic=76012.msg898513#msg898513 date=1402257618' Alıntı:
Motor şanzuman yakıt çekiş herşeyi aynı sadece deutzun tipi daha güzel piyasası daha canlı sıfır alacaksan deutz al 2. el alacaksan hangisi denkgelirse...
Sağolsan da Sanki gönlüm Sameden Yana yinede ben bi parça konusu servis konusu araştırayım .

Ynt: Same 55 4x4 - Deutz 55 4x4 Yardım .!!

agusta80 link=topic=76011.msg898514#msg898514 date=1402257654' Alıntı:
O zaman sorun yok derim ben... Güzel makinalar hemde muadillerinden uygun ve az yakıtlı...
Evet Orası Oyle 240 Mf Var şimdi Kuralar Var onları bekliyorum Çıkarsa yarısını devlet karşılayacak cıkmassa Para Basacağız Yoksa Mf satıp bedava gelecektı .