John Deere den şaşmayın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

walla arkadaşlar bende 2005 model 2WD jd 5715 sahibiyim ben hayatımda bu kadar sade, ama en önemlisi inanılmaz derecedeki yırtıcı gücü buna karşılık ekonomik olan bi traktör kullanmadım yemin ediyorum adamlar yapmış nasıl yapmış bilmiyorum ama resmen kamyon sesi geliyo motordan tarlada yolda tutamıyorum tek çeker olmasına rağmen çift sürerken new holland td90,tl100,td75,mccormick cx serileri fiat serileri vsvs.. hangisini getirirsen getir toz yutturuyor aklım şaşıyor çift çeker 110 bg lik traktörler bizim 80 lik turbolu 5715 e yetişemiyor köyümüzde bayağı eyimli bayır var ama ne yazıkki övündükleri o son model new hollandlar caseler mccormickler her neyse fiatlar falan arkasında pulluk var iken bile veya boş römork var iken bile son viteste çıkamıyor inanırmısınız bilmem ama biçim zamanı taktım römorku arkaya attım 150 yarım ekini yaklaşık 2, 2.5 ton civarı yük yapar son viteste dayadım deviri göstergenin dibine kadar motor çekmem demiyor öylece vurdum bayıra devir son 25 ama bayırın en zor yerlerine geldiği zaman 20 ye kadar düştü gaz ve çıktı yani biliyorum inanmıyorsunuz ama köylüde inanmıyordu bi gün hepsini toplayıp gözlerine gösterene kadar yakında video ve resimlerini de veririm

Ynt: John Deere den şaşmayın

bilader çok övme mesika malı.....bende JD ciyim ama....fazla olmuşş biraz bizde test yaptık bir zmnlar L95 ile pulluk ta 5715 geçmişti ama video filan yok...ama elinde kanıt varsa görelim....

80 hp 2 WD ama 110 Hp 4 WD traktörlere kafa tutuyor... Enteresan...
çok merak ettim 5715i... çekişi iyi olabilir, performansıda iyi olbilir ama 110 hplik motora kafa tutacağını hiç zannetmiyorum...

jd motoru susmaz fıatlar az zora geldımı susuyo aga hele yenı mavı serıler sanzumanı hıc sewmmedı hopluyo oturaklı deıl tl ler fılan bıraz daha ii

burda bi ara çoktu çiftte iyi gidiyor diyolardı şimdi ise bi kaçtane var bence önemli olan iyi çiftte gitmesi deil bi kaçtane kalması
iyi olsaydı dahada çok olurdu yani bi serini devamının gelmesi diye düşünüyorum

ramazanpullu link=topic=8524.msg90447#msg90447 date=1225434621' Alıntı:
burda bi ara çoktu çiftte iyi gidiyor diyolardı şimdi ise bi kaçtane var bence önemli olan iyi çiftte gitmesi deil bi kaçtane kalması
iyi olsaydı dahada çok olurdu yani bi serini devamının gelmesi diye düşünüyorum

Yani Haklısın ramazan Belirttiğin gibi Fendtleri de çok övüyolar ama ülkede saysan sayılacak kadar az dimi ama. Demekki iyi değil. Ondan tutmadı bizim türkler. : aly-*-s :(

DoYrAnLı#2# link=topic=8524.msg90505#msg90505 date=1225457000' Alıntı:
Yani Haklısın ramazan Belirttiğin gibi Fendtleri de çok övüyolar ama ülkede saysan sayılacak kadar az dimi ama. Demekki iyi değil. Ondan tutmadı bizim türkler. : aly-*-s :(
kusura bakma ama çok saçma bi karşılaştırma....fendt in tutmamasının sebebi pahalı olması.....bilmeden konuşmayın....emsalleriyle fiyat aralığı çok o yüzden alınmıyor...

DoYrAnLı#2# link=topic=8524.msg90505#msg90505 date=1225457000' Alıntı:
sayısı az diye bir markaya nasıl iyi değil yorumu yapabilyosunuz anlamış değilim,,böyle bir zihniyeti kabul etmek çok zor,,,
audi Q7 ninde sayısı çok az,ferrari ve porshenin de sayısı çok az,şahin,doğan,kartal ın sayıları çok fazla diye şimdi bunlar mı iyi oluyo,,
böyle bir yorum senden beklemezdim,,,

DoYRaNLı link=topic=8524.msg90508#msg90508 date=1225457393' Alıntı:
sayısı az diye bir markaya nasıl iyi değil yorumu yapabilyosunuz anlamış değilim,,böyle bir zihniyeti kabul etmek çok zor,,,
audi Q7 ninde sayısı çok az,ferrari ve porshenin de sayısı çok az,şahin,doğan,kartal ın sayıları çok fazla diye şimdi bunlar mı iyi oluyo,,
böyle bir yorum senden beklemezdim,,,
sözlerine katılmamak elde değil.....

bu 54c ile 110-90ı fendt209 ile 936 yı 56s new hollandla 8040ı karşılaştırınca nasıl yanlışsa burada 4x4 traktörle 2wd bir traktörü karşılaştırmak o derece yanlıştır bizde ford5000 var çogu tek çekerin arkasına takamayacagı romorku takıyoruz fakat yokuşta tıkanıyor 6,5 tonla seri girdiğimiz yokuşu 1le çıkabildik ama önümüzde giden td85 orayı sadece 1 vites düşerek çıktı ondaki yük 7,5 tondu biz 4den 1 edüştük adam tek bir vites düştü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...