CASE JXC SERİLERİNDE ÇIKAN FABRİKASYON HATALAR.

Ynt: CASE JXC SERİLERİNDE ÇIKAN FABRİKASYON HATALAR.

yeni case75c aldım.2ci gün hidrolik pistonu takılı kalmış .servis geldi traktörü götürdü,arızayı yaptık dedi getirdi .akşam üstü holderle ilaca başladım,tekrar takılı kaldı.bu defa eskişehir olcaylar case bayi 75c nin yerine başka emaneten traktör getirip sabah götürcekler.pistonu ve gömlekleri değiştirceğiz dediler,yarın ola hayrola.hiç bişeye yanmıyorumda ,köylü hayırlı olsuna geliyor, traktör evde yok. saklıyonmu diye sitem ediyorlar.

• Beğen
Tepkiler: Zeki Silopi

[/quote
zafer ozan link=topic=76069.msg999510#msg999510 date=1430940089' Alıntı:
sağolun ,düzelmezse sıkıntı yarını bekliycez
Hayırlı olsun traktörünüz.sakınca yoksa kaça aldınız fiyatını paylaşabilirmisiniz.Geçenlerde 65 c test sürüşü yaptım yolda kabin çok fena sarsıyo.

cihanreis link=topic=76069.msg999679#msg999679 date=1431025941' Alıntı:
2014 model 65 saatte sürüngen vitesli buldum tanıdıkta ama 80 bin istiyo sıfırı 73 üstelik 2015 model sacma değil mi abiler
fıyat hakkında bılgı sahıbısın sımdı bence bayıye dırenn bın tlde ustu cık su fıyata verırsen alırım dee baktın oralı olmuyor sesızce gıt baska bayıden pazarlık ett

arkadaşlar MF266goldu jxc55 4x4 le takas etsem zararmı ederim yakıt konusunda gold tekçekerr 3 silindir jxc 4 silindir ve 4 çekerini almak istiyorum sizce yakıt farkı ne kadardır?

GENCUS link=topic=76069.msg1000073#msg1000073 date=1431159043' Alıntı:
arkadaşlar MF266goldu jxc55 4x4 le takas etsem zararmı ederim yakıt konusunda gold tekçekerr 3 silindir jxc 4 silindir ve 4 çekerini almak istiyorum sizce yakıt farkı ne kadardır?
tarlada goldla aynı ve daha az yakar ama yol yakıtı golddan bıraz fazla olabılır motor acılmadıysa....gercı 266 goldda kullanıyorum yol yakıtı pek te az degıl 75cye gore Bence mantıklı olabılır degerlendırebılırsın tarlada vs 266yı aratmaz ceker oldugundan....

Traktör 350 saate geldi bu gün lift o matık Mandal bozuldu.direksiyon da sertleşme oldu .servis geldi danfuz sistemi değişecek miş.yarın Sanayiden Mandal alcam değiştiricem.bakalım daha neler çıkıcak.

Hidrolik yavaş iniyordu servis ayarladı. Viteste takılı iken takviye takarken ses var vites boşta iken ses yok. Sola çekmeden bahsedilmiş onu bende farkettim tarla sürerken özellikle hafif rampa yerlerde yapıyor. Geçende taş yüklü yokuşta kalkış yapınca sanki yer çamur gibi sola doğru çekme yaptı asfaltta genel olarak memnunum