hattat büyü yor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

arkdas sonuda krız türkiyedeki
traktör üretimini de etkiledi iç pazar cogu firmada tamamen durdurulurken işci cıkarmalar başladı lakin hattat son aldıgım haberlere göre 100 de 15 büyütüyor kapasite artımı var sanırım mf de bünyesine katmasının faktörü ola bilir ..

Ynt: hattat büyü yor

bazı şeylerden önyargı olmamak lazım...keşke Türkiye her ürün Türk malı olsa...ama ne yazık ki bu günümüzde zor bi durum.....ama etox u üreten kişiyi kutluyorum....ve keşke herkes made in turkey yazısı olan üretici olsa..ne mutlu...

serthan26 link=topic=8527.msg92883#msg92883 date=1225829364' Alıntı:
karedeş saolasın baktım adrese evet madein türkey ama görmeden bişey diyemem bagalitten bende yaparım araba 325 : in üstüne ne oldugu mecul insallah bişeyler basarırlar
arkadaşım yapta görelim senin arabanı.....hem o kdr dandik olsa 80 000 ytl değer biçerler mi..???hadi onuda geçtim bunun tescil işlemleri war....eskisi gibi deill...yap sat.ordan geçemezdi.yani biraz mantıklı konuşun..destek olacağımıza köstek olmayalım...

mümkünse benle hiç konusma yorum yapma laf atma senle diolg kurmaya calısan yok hsndi kaplara kapılmanın nedenin ne ya senin 17 yasında birinden ders alıcak dilim yorum yok yapmaaa bitti

serthan26 link=topic=8527.msg93469#msg93469 date=1226007298' Alıntı:
mümkünse benle hiç konusma yorum yapma laf atma senle diolg kurmaya calısan yok hsndi kaplara kapılmanın nedenin ne ya senin 17 yasında birinden ders alıcak dilim yorum yok yapmaaa bitti
ben en azından yaşımı korkmadan yazıyorum...başkaları gibi kendimi ezik hissedip 17 iken 27 yazmıyorum...sana ders werende yoq sen bana aslanım diyemezsin sen kimsin kardeşim...arkadaşım mısın akrabam mısın...madem büyüksün tabii common rail yazmayı bilmeyen insan nslda üniversite mezunu olup tez yapıo onu bilmiorumda büyüklüğünü gösterde nsl konuşacağımızı öğrenelim.....

seni ben bi ezerim eziyi görürsün özenti adam ol senle muhattab olacak degilim sen kımsınde beni yargılamaya kalkısıyosun coluk cocukla kaybedecek vaktım olsa kıres acarım takıntılımısın sen nesin her yazdıgım seyi sana yazdıgımımı sanıyosun sen yasımızdan ne korkıcaz yaş 26 babasının kucanda söförlük yapanlardan degiliz kimseyede hesap verecekte cok basıt banel seyler bunlar ya :) gülüp geciyorum askerden gelenler muhattab olsun olacaksada genclik

serthan26 link=topic=8527.msg93513#msg93513 date=1226050971' Alıntı:
seni ben bi ezerim eziyi görürsün özenti adam ol senle muhattab olacak degilim sen kımsınde beni yargılamaya kalkısıyosun coluk cocukla kaybedecek vaktım olsa kıres acarım takıntılımısın sen nesin her yazdıgım seyi sana yazdıgımımı sanıyosun sen yasımızdan ne korkıcaz yaş 26 babasının kucanda söförlük yapanlardan degiliz kimseyede hesap verecekte cok basıt banel seyler bunlar ya :) gülüp geciyorum askerden gelenler muhattab olsun olacaksada genclik
Sana öle şeyler yazardım ama kendimi düşürmek istemem...çocukla çocuk olmam kusura baqmaa...hadi yoluna...yapamayacağın işleri söleme...delikanlı gibi konuş....

klavye delikanlılıgından baska ne yaparsın senin yasınkadar benim yasamıslıgım var kimsinde delikanlılıgı senden ögrenicem adamol yadasus adamdesinler bizim azımız süt kokmuyo biz yapacamızı yaptı kocum 14 ay dağda bayırdaydık her bobayiğit komando olamaz
varsa 7/2 tertipler saygılar KuLp kOmNdO gözcü tepe fatihi :)

serthan26 link=topic=8527.msg93533#msg93533 date=1226061681' Alıntı:
klavye delikanlılıgından baska ne yaparsın senin yasınkadar benim yasamıslıgım var kimsinde delikanlılıgı senden ögrenicem adamol yadasus adamdesinler bizim azımız süt kokmuyo biz yapacamızı yaptı kocum 14 ay dağda bayırdaydık her bobayiğit komando olamaz
varsa 7/2 tertipler saygılar KuLp kOmNdO gözcü tepe fatihi :)
küçük gördüğün insanlar seni küçültür....bana hawa atma tmm mı...bu saaten sonra senin muhhattap olmam...bi kere yalancını tekisin üniversite mezunuyum diosun...sonra da komandoyum diosun...kusura baqma hiç bi üniversite mezununu komando yapmazlar...sen önce doğru konuş yalan söleme...

kral 39 adamımsın :9 azı olan konusuyo gercek ciftcilerle bişeyler paylasıyor yada tartısıyorum ayrıca bazı arkdaslar bilginne nesin vs sorular var bazı from sayfalarında ciftcilikle ugrasıyoruz köylüyüz ibu automotiv mezunuyum tezim motorlarda yeni teknolojiler .. kamın reel ve turbolar ilgi alanım ya kutuplasmaya gerek yok zaten görüyosunuz milletin hakını biz bize destek olmazsak bizi kım anlar motorun kralı 5000 fort 640 fiyat 106 fend 168 shtyer idi eskilerde onların versdiyi tad dillerdedir ...(Al buda ispatı.....hangisi doğru hangisi yanlış sen söle....seni kimseye soramaya gerek yoq kendini gösterion....)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...