Pitbul Kangaldan Kaçıyo :)

Ynt: Pitbul Kangaldan Kaçıyo :)

benim fikrim kangal saf kangal olursa pitbullu yer bitirir amabazen kirma kangallar yenilebilir buna bi itirazim yok pitbull kadar uyuz oldugum it cok azdir

sivasli link=topic=8529.msg89777#msg89777 date=1225282701' Alıntı:
benim fikrim kangal saf kangal olursa pitbullu yer bitirir amabazen kirma kangallar yenilebilir buna bi itirazim yok pitbull kadar uyuz oldugum it cok azdir
sana o konuda katılmıyorum sadece dövüş için yetiştirilen pitbullar vardır tamam kangal güçlüdür ama elbet kangaldan güçlü köpeklerde vardır...

dennizs link=topic=8529.msg89780#msg89780 date=1225283774' Alıntı:
sana o konuda katılmıyorum sadece dövüş için yetiştirilen pitbullar vardır tamam kangal güçlüdür ama elbet kangaldan güçlü köpeklerde vardır...
Evet onları gördüm resmen hayvanlarda kas var bariz bi şekilde

sağlam yetiştirilmiş pitbull karsısında kangalın pek sansı olmıyacagını dusunuyorm Çok pittbul kavgasına katıldım 15-20dk boyunca aynı pozisyonda kitliyor köpek bırakmıyor kac köpek ilk kitlemede öldü bilemezsin...Dövüş için yetiştirilmiş pitbull bildiğiniz boksörler gibi gunluk antrenman yapıyor ınsandan cok önem verılıyor...Tabiki pitbuldan daha saglam kopeklerde var ıngılız mastif ve canecorso gibi...

coyote26 link=topic=8529.msg89950#msg89950 date=1225304817' Alıntı:
sağlam yetiştirilmiş pitbull karsısında kangalın pek sansı olmıyacagını dusunuyorm Çok pittbul kavgasına katıldım 15-20dk boyunca aynı pozisyonda kitliyor köpek bırakmıyor kac köpek ilk kitlemede öldü bilemezsin...Dövüş için yetiştirilmiş pitbull bildiğiniz boksörler gibi gunluk antrenman yapıyor ınsandan cok önem verılıyor...Tabiki pitbuldan daha saglam kopeklerde var ıngılız mastif ve canecorso gibi...

kesinlikle katılıyorum

ingiliz mastifler dünyanın en güçlü köpekleridir mastif ailesinin bir üyesi olan napoliten mastif köpeğim vardı hayrandım o köpeğe bu kadar sadık bu kadar korumacı sahiplenen bir köpek ırkına daha rastlamadım

dennizs link=topic=8529.msg90015#msg90015 date=1225310029' Alıntı:
ingiliz mastifler dünyanın en güçlü köpekleridir mastif ailesinin bir üyesi olan napoliten mastif köpeğim vardı hayrandım o köpeğe bu kadar sadık bu kadar korumacı sahiplenen bir köpek ırkına daha rastlamadım
birde safkan inigiliz mastifi yakından ıncelemelıydın o dahada super...CANECORSO dedıgım köpek suan 1.sınıf savunma kopegıdır sahıbıne sadık vede korucu osellıkler tasır..cok cesıt kopek besledım en son 3 yasında malamut um ve 1 yasında safkan huskym vardı husky calındı malamutta öldü...suan safkan kanga var 3 aylık

coyote26 link=topic=8529.msg90029#msg90029 date=1225310693' Alıntı:
birde safkan inigiliz mastifi yakından ıncelemelıydın o dahada super...CANECORSO dedıgım köpek suan 1.sınıf savunma kopegıdır sahıbıne sadık vede korucu osellıkler tasır..cok cesıt kopek besledım en son 3 yasında malamut um ve 1 yasında safkan huskym vardı husky calındı malamutta öldü...suan safkan kanga var 3 aylık
Kangalın diğerlerinden çok farklı Çevik güçlü ve akıllı olduğunu göreceksin.

burada yani fransada neredeyse her uc evden birinde kopek beslenio bu yapilan arastirmalar sonucunda aciga cikmistir bu kopeklerin cogunlugu pitbull ve ingillliz mastifi dir cok azda olsa kangal da var burada kangalin diger kopeklerkarsin cok havasi var burada bile herkes kangala hayranlikla bakior siz orada hala pitbull kangali yener ingiliz mastifi sole guzel die bahsedionuz hatta bizim kuzende pitbull var babamdada kangal var her ikisininde ozelliklerini cok iyi biliom
pitbull cok saldirgan oldugu icin un yapmistir kangal o kadar saldirgan degildir ama kangal pitbulldan her halukarda guclu bu acik ve net zaten saldirganlik guc dogru orantili degildir saldirganli kopegin karakteri ile ilgilidir SIZ KAC TANE PITBULL VEYA MASTIFF GORDUNUZDE DEGERLENDIRME YAPIONUZ ?????????????????