kabin camı

ls plus 70 in kabin sol kapı camı ağaca takıldı patladı tuz buz oldu servise sorduk 1.5oo lira dedi ucuz yollu hallede bilirmiyiz sigorta veya kasko nekadarını karşılyı yardımcı olursanız sevinirim

Ynt: kabin camı

Geçen hafta 5420 sol çamurluk üstü kelebek camı kırıldı servisi aradım 500 600 tl dedi ankara mf bayi aradım 340 tl ye bitirdik fatura fis vs hepsi içinde bence servisi bırak yükseklerden çözmeye bak işi

Merhaba. Kabin cam fiyatları belirttiğiniz ölçüde yüksek değildir. Anadolu Motor A.Ş yedekparça departmanı Mustafa bey ile görüşebilirsiniz. Kolay gelsin.( 0216 389 59 60)

ben ls 70 arka cam kapı bide yan camını kırmışdım biçim sırasında 1200 tutmuşdu sen lsnın konya parça bayisine sor bide

Bızım case ıh puma 155 in 2013de aldıgımız yıl kabın arka camı kırıldı ogun saat 2de sıparısı verdık ertesı gun saat 17de cam takıldı butun masraflar içinde 495 tl. İşte onun için koç grubunu tercıh edıyoruz. Daha oncede m 135 new holland vardı ondada servıs ve yedek parça sorunumuz olmadı.

John deere 5083enin sağ kapı camını kırdım. Kasko ücretsiz değiştirdi (ben önce ödemesini yaptım sonra kasko bana ödeme yaptı), sadece servise 50 lira verdim. Faturada sağ kapı camının fiyatı (komple cam kapı) 800 TL yazıyordu ve kasko da hiç bozulmadı... Bir de John Deerenin yedek parçası pahalı derler.