lanet olası dersaneye gidenler bölümü

dersaneciler dersane hakkında şikayet dert ne olursa hatta dersanenize küfürde edebilirsiniz tabiki şakaydı
bu sene ben hakkaten **** yedim dersane var
bide okulda bi hoca var kurs açmış amelesi yok bana diyo kursa gel gelmicem diyom velini çağar dio
allahın allık sürmüş mandası.
bi daha dersaneye gitmem ben bu neyaw çapaya gitsem bundan iyi
at-*-*

Ynt: lanet olası dersaneye gidenler bölümü

Keremo54 link=topic=8542.msg89895#msg89895 date=1225299059' Alıntı:
dersaneciler dersane hakkında şikayet dert ne olursa hatta dersanenize küfürde edebilirsiniz tabiki şakaydı
bu sene ben hakkaten **** yedim dersane var
bide okulda bi hoca var kurs açmış amelesi yok bana diyo kursa gel gelmicem diyom velini çağar dio
allahın allık sürmüş mandası.
bi daha dersaneye gitmem ben bu neyaw çapaya gitsem bundan iyi
at-*-*

:D :D

neden aileleriniz sizin lanetlediğiniz dersaneye binlerce lira veriyo madem söyleyin vermesinler okumayın sizi zorlayan yok dersaneye gidiyorsanız bu sizin geleceğiniz içindir.

forumda devlet çifçisine bakmıyo destek az maliyet çok getiri az diye sürekli konuşuluyor. kaç çifçi daha mazotu 3 liraya gübreyi 2 liraya şimdilik alacak ta 50kuruşa buğday satacakta kar edecek. gelecek çok parlak değil gençler.
bakın burada son teknoloji ziraat ürünleri ile ilgili paylaşımlar var kaç kişi bunları görebiliyor kaç kişi yurt dışına çıkacakta bunları görecek.
imkanlarınızı değerlendirin sizin lanet dediğiniz dersane sizin güzel geleceğiniz için bu devirde şart oldu artık okulda alınan eğitimle bir yere gidilmiyor.
ha illa ben çiftçilik yapıcam diyorsanız teknoloji geçte olsa ülkemize geliyor. teknolojik çifçilik kimya biyoloji bilgisi gerektiriyor. ha bunun yanında muhasebe ve ekonomi bilgiside yardımcı oluyor.
benden size bir abi arkadaş tavsiyesi kıymetini bilin okuyun önce elbet iş bulamazsanız çifçilik tarla tokat kaçmıyor.
sadece çifçilikle ben kariyer yaptım diyen varsa başarı öyküsünüde okumak isterim özel olarak atsın

nkoca abimiz haklı.Ben 6-7-8 de dersaneye gittim.Seneye de başlıcam 10-11-12 ' de de gidecem.Dersanesiz olmuyor.Benim de çiftçilik hayallerim var.Ama okumadan olmuyor.Mesela benim babam biyoloji öğretmeni normalde.4 yıllık Fen fakultesi mezunu ama 1 sene öğretmenlik yapıp çiftçiliğe başlamış ve bilgilerini hala çiftiçilikte uyguluyor.