Massey Ferguson 4700 Serisi ( Yeni Seri)(gokhanozkan)

Ynt: Massey Ferguson 4700 Serisi ( Yeni Seri)(gokhanozkan)

İnşallah JD nin düşük fiyatlı serileri gibi fiyatı uygun bir alternatif olur da pek ümidim yok :)
Aynı bg gücündeki yerli traktörlere uygun bir alternatif olması lazım ki tercih edilsin

arkadaslar iyi aksamlar.mf anladigim kadariyla 4709 modelini satacakmis 3 silindir .4708 olani 4 silindir afrikaya satilacakmis.4709 mf nin uretilen fabrikalari 1- cruzes au bresilya2-chennai en india hindistan 3-manisa turkiye 4-changzhou en chine .yani en fason uretim merkezleri .4708 modeli fransa uretimi olacak.emirdag bayisi gokhan arkadas soyledi .fabrikalari buldugum sitenin ismini bayi arkadas verdi

• Beğen
Tepkiler: Demir Demir

halis esrefli koyu link=topic=76246.msg917316#msg917316 date=1410132225' Alıntı:
arkadaslar iyi aksamlar.mf anladigim kadariyla 4709 modelini satacakmis 3 silindir .4708 olani 4 silindir afrikaya satilacakmis.4709 mf nin uretilen fabrikalari 1- cruzes au bresilya2-chennai en india hindistan 3-manisa turkiye 4-changzhou en chine .yani en fason uretim merkezleri .4708 modeli fransa uretimi olacak.emirdag bayisi gokhan arkadas soyledi .fabrikalari buldugum sitenin ismini bayi arkadas verdi
O sitenin ismini Hatta linkini bizimle De paylaşırsaniz daha güzel olmaz mi abi