Massey Ferguson 4700 Serisi ( Yeni Seri)(gokhanozkan)

MAssey Ferguson Yerli Sınıftaki markalarla fiyat olrak rekabet edebilmek için yeni serisini Türkiyeyede getiriyor.Tahmnen eylül ekim ayı gibi bayilerde yerini alacak bu model 4700 serisi olarak adlandırılacak.Traktör birebir bu değil.ufak tefek değişiklikleri olacak.Bakalım neler değişcek nasıl gelişecek.Teknik detay hakkında en ufak bilgi yok.4 silindir li olacak :D

Ynt: Massey Ferguson 4700 Serisi ( Yeni Seri)(gokhanozkan)

Güzel paylaşım teşekkürler abi :)
Genel olarak mekanik kontroller hakim gibi görünüyor bizim çiftçimizin (orta sınıf için söylüyorum) daha çok rağbet edeceği bir ürüne benziyor.
5400 serisi kadar elektronik değil o kadar da pahalı olmaz muhtemelen ve 5400 serisini alamayanlar buna yönelir gibi geliyor bana abi...

durum öyle olacak berat.fiyatlarıda yerli seviyesinde oalcak.değiştirelecek noktaları var.inşallah arka stoplar ve yan kollar değişir.bu görünün 90 hp lik modeli.

Gökhan ÖZKAN link=topic=76246.msg901249#msg901249 date=1403204852' Alıntı:
durum öyle olacak berat.fiyatlarıda yerli seviyesinde oalcak.değiştirelecek noktaları var.inşallah arka stoplar ve yan kollar değişir.bu görünün 90 hp lik modeli.
Arka stopları maksima mı ilk kaptı yoksa 4700 serisi mi merak ettim şimdi :D Hidrolik kol konusuna da katılıyorum abi...

Gökhan ÖZKAN link=topic=76246.msg901249#msg901249 date=1403204852' Alıntı:
Gökhan hocam bu görünen 90 lık ise daha çok compact bir traktör olacak gibi duruyor , biraz daha alçak bir makina sanki muadil 90 hp lere göre.

Gökhan abi bu 90 hp mi şimdi :S Sanki bahçe serisi ile normal serinin birleşimi gibi bişey olmuş ne büyük diyebiliyosun ne de küçük :D Opsiyon işine gelince motor ve şanzıman hariç diğer herşey opsiyonel olacak bu gidişle :D