kafasına sıksa iyiymiş ama bunada şükür

TÜRK BAYRAĞINI İNDİRMEYE ÇALIŞAN MECZUP VURULDU

28-06-2014
yorum
1677 okunma

İstanbul Gaziosmanpaşa ' da bir hastane bahçesinde bulunan Türk bayrağını indiren kişiyi polis bacağından vurarak etkisiz hale getirildi.

Gaziosmanpaşa ' da Küçükköy İlçe Emniyet Müdürlüğü binasının yanındaki tıp merkezindeki Türk bayrağını indirmeye kalkışanmeczup polis tarafından vurularak direkten indirildi.
Vatandaşların ağır yaralanan kişiyi linç girişiminde bulundukları öğrenildi.

Direkte asılı olan bayrağı iplerini kesip indiren 28 yaşındaki Ali U. ‘Kürtlere özgürlük’ diye bağırıp ikinci bayrağı da indirmeye kalkıştı.

Tam bu sırada olay yerine gelen polisler tarafından bacağından vuruldu. Bayrağı indirmeden önce 'Kürtlere özgürlük' diye bağıran Ali U. ' nun 15 gün önce Muş ' tan İstanbul ' a geldiği öğrenildi.

Ynt: kafasına sıksa iyiymiş ama bunada şükür

Tümör ilaçla tedavi edilmez.. tümörü ordan kesip almazsan seni zamanla bitirir ve ölümüne sebep olur.. Hükümetin şuan yaptığı şey ilaç ile tedavi.. Bunları gerbertmeden bu ülkede hiçbişey düzelmez. Herkes sanıyoki terör bitti akan kan durdu artık iyi günlere yelken açtık. Hepsi yalan.. bu itler sürekli ürüyorlar ve amerikanın israilin desteği ile Irak gibi Suriye gibi yerlerde yuvalanıp güçlerine güç katıyorlar ve bu it sürüleri birgün o inlerinden çıkıp başa çıkılmaz hale gelecekler bundan kimsenin haberi yok..

normal bir insanın yapacağı davranış değil , bu iti indiren polisi tebrik ediyorum.
Bu hareketi yapanın ya akli dengesi yerinde değildir , uyşturucu vs bir etkide olabilir , resmen gitmiş kaşınmış , ya kendini öldürtmeye çalıştı.
Bakalım altından neler çıkacak.

ufukk link=topic=76391.msg902677#msg902677 date=1403961210' Alıntı:
normal bir insanın yapacağı davranış değil , bu iti indiren polisi tebrik ediyorum.
Bu hareketi yapanın ya akli dengesi yerinde değildir , uyşturucu vs bir etkide olabilir , resmen gitmiş kaşınmış , ya kendini öldürtmeye çalıştı.
Bakalım altından neler çıkacak.
aynen

esercan47 link=topic=76391.msg902681#msg902681 date=1403961871' Alıntı:
senin gibi ırkçı şerefisizlerde oldukça kendi elinizle o insanları o bayrağı indirmeye zorlarsınız.. sütü bozuk bozkurt..

1-sen önce bir terbiyeli konuşmayı ögren
2-ondan sonrada okudugunu anlamayı ögren
3-ondan sonrada zaten ilk 2 maddeyi ögrenirsen şerefsiz dedigin nobranın ne demek istedigini ne yazdıgını anlayıp adam gibi özür dilersin o adamdan

yok eger
sen hala okudugunu anlamıyorsan
ben sana açıklayım
adam çıkmış pkk nın kökünü kazımaktan bahsetmiş
sen kürt halkının kökünü kazımaktan bahsettigini zannetmişsin

burda mevzu terördür terör örgütleridir ki
hala ısrarla fikrinde sabitsen
benim de kafamda senin pkk sempatizanı oldugu fikri dogar ki
ozaman iş degişir

esercan47 link=topic=76391.msg902681#msg902681 date=1403961871' Alıntı:
senin gibi ırkçı şerefisizlerde oldukça kendi elinizle o insanları o bayrağı indirmeye zorlarsınız.. sütü bozuk bozkurt..

Arkadaşım sen benim yazimi anlamamissin. Sana şöyle izah edeyim. Diyelimki senin vücudun komple Türkiye. Ve sağ bacağında doğu güneydoğu anadolu bölgesi kürt halkinin yasadigi yer. Senin bu sağ bacağında bir tümör var bu tümör de PKK denen it sürüsü. Sen bu tümör benim parçam ben onu asla aldirmammi dersin yoksa öleceğini bile bile bacaginin kesilmesine veya ölmeye razimi olursun? Bilmem anlatabildimmi..

zamanında uygulanan yanlış politikalar sonucu bölge halkı cahil bırakılmış bu da türkiye üzerinde kötü emelleri olanların ekmegine yag sürmüş yönlendirmeye açık cahil vatandaş yanlış yola gitmiş şimdi o çevreler bu insanların cahil kalmaya devam etmesi için elinden gelini yapıyor biliyorki öğrenirlerse okurlarsa vatanlarına sahip çıkarlar

YAVUZ_13 link=topic=76391.msg902685#msg902685 date=1403963214' Alıntı:
1-sen önce bir terbiyeli konuşmayı ögren
2-ondan sonrada okudugunu anlamayı ögren
3-ondan sonrada zaten ilk 2 maddeyi ögrenirsen şerefsiz dedigin nobranın ne demek istedigini ne yazdıgını anlayıp adam gibi özür dilersin o adamdan

yok eger
sen hala okudugunu anlamıyorsan
ben sana açıklayım
adam çıkmış pkk nın kökünü kazımaktan bahsetmiş
sen kürt halkının kökünü kazımaktan bahsettigini zannetmişsin

burda mevzu terördür terör örgütleridir ki
hala ısrarla fikrinde sabitsen
benim de kafamda senin pkk sempatizanı oldugu fikri dogar ki
ozaman iş degişir

DemirdöğeN link=topic=76391.msg902693#msg902693 date=1403964920' Alıntı:
zamanında uygulanan yanlış politikalar sonucu bölge halkı cahil bırakılmış bu da türkiye üzerinde kötü emelleri olanların ekmegine yag sürmüş yönlendirmeye açık cahil vatandaş yanlış yola gitmiş şimdi o çevreler bu insanların cahil kalmaya devam etmesi için elinden gelini yapıyor biliyorki öğrenirlerse okurlarsa vatanlarına sahip çıkarlar

VATANIMA , BAYRAĞIMA uzanan elleri acımam keserim.Kim olursa olsun.Ama kürtlerde bizim kardeşimiz .Biz onlarla yüzyıllarca kardeş yaşamışız yüzyıllarcada kardeş yaşayacağız inşallah.Birkaç sütü bozuk menfaatperver dış mihraklara alet olmuş vatan hayini yüzünden de onlarla düşman olmayalım.BU OYUNLAR TARİH KURULDU KURULALI OYNANIYOR(( böl parçala yok et)) Lütfen alet olmayalım.

esercan47 link=topic=76391.msg902695#msg902695 date=1403965378' Alıntı:
sendende zeka ve bilgelik fışkırıyor mubarek sen cahallet nedir bilmezsın kurtar bizi kardeş biz cahıl kaldık.. bütün bunları devlet yaptı kardeş her bokuda ordaki halkta mal ettmeyin işi cehallete okumaya getirip felsefe yapmayın..
saçma sapan yorumlar yazıp milletin huzurunu bozma ne yapsaydilar bayrağımızı indirdi diye tebrik mi etseydiler geber sin şerefsiz bayrak namustur şereftir namussuz şerefsiz olan bunu anlayamaz ...

Arkadaşlar bayrak , vatan , millet , ülke ortak değerdir ,herhangi bir siyasi kimlik , herhangi siyasi parti seviyesine indirilecek kadar basit ve ucuz şeyler değildir. Bu mübarek ramazan gününde herkezi aklı selime davet ediyorum. Birbimize laf söyleyeceğiz diye kutsal değerlerimize laf söyleyebiliriz farkında olmadan , bu tartışmada hepimize zarar verir , bu ülkede ülkücüsü , sağcısı , solcusu , lazı , çerkezi , kürdü etle tırnak gibidir. Her ailede bu saydığım kimliklerden vardır mutlaka , vatan hainlerine , şerefsizlere , kansızlara hepimiz karşıyız. Bunlara karşı olmayanın aramızda yeri yok , lakin bunları savunmada herhangi bir siyasi görüşün , bir kimliğin , bir gurubun tekelinde değildir. Birbimizi bu mübarek günde sevgi ile kucaklayın. Bu bayrağı indiren kansızı kınama paydasında buluşalım , konunun haberin paylaşılma amacı bu zaten.

yazdıgım msjı alıntı yapıp birşeyler yazmış sonrada yazdıgı msj silinmiş
ben bilgisayar başında degilken ne yazdı bilmiyorum ama her ne yazdıysa iyisiyle kötüsüyle 10 misli iade ediyorum

burda vurgulanmak istenen şeyi siyaset yada ırkçılık sanacak kadar hatta ve hatta kendi ırkını aşagılık görüp siz bize şöle yaptınız böle yaptınız diyecek kadar aşagılık komplesine kapılmış insanlarla muhattap bile olunmaz bugün burda yine bunu görmüş olduk

sene 1996
kuzey kıbrıs türk cumhuriyeti ile rum sınırı
bakın bayragı indirmeye çalışanın sonu ne olmuş

http://youtu.be/a_LvRnmRhqo

sene 1996
türkiye ile yunanistan arasındaki kardak kayalıkları krizi
dönemin siyasetçilerinde biri bakın ne diyor

http://youtu.be/uuW3yIHG-xs

sene 2014
diarbakır lice
izleyince konuşasım gelmiyor