Erkunt klima temizliği

Ynt: Erkunt klima temizliği

Klima Peteği, Hava Kanalları Ve Hava Filtrelerini Havayla Temizle Abi, Daha Sonra Klima Peteğine Biraz Parfüm Sık...
Bir de Klima Filtrelerine Bayan Çorabı Geçir Ondan Sonra Yerine Tak, Tozlanmasına Bay Fayda Ediyor...

omerfarukkoc link=topic=76397.msg902739#msg902739 date=1403979037' Alıntı:
Klima Peteği, Hava Kanalları Ve Hava Filtrelerini Havayla Temizle Abi, Daha Sonra Klima Peteğine Biraz Parfüm Sık...
Bir de Klima Filtrelerine Bayan Çorabı Geçir Ondan Sonra Yerine Tak, Tozlanmasına Bay Fayda Ediyor...
aslında onlar bizim motorda Nerede onları bilmiyorum :)

ya filtre yok klima peteği var kabinin üstünde abi inan traktör ü göremiyorum yoksa çekip atacam sana fotosunu klimanın peteğini basınçlı hava ile temizlerseniz soğutma iyi olacaktır klimanın peteği kabinin üstünde ki radyatör dür

Filitre yok erkuntta. Hepsi o kafamızın üstündeki filitre. O da ince bi sünger. Temizlemek için tüm vidalari sokeceksin ki değmez buna kabin dışından içeri hava girmiyor. İçerideki havayı evirip ceviriyor. E serisi böyle. Belki Lux lerde böyledir.

volkanuzel link=topic=76397.msg902837#msg902837 date=1404037452' Alıntı:
Filtreyi bulan olursa haber versin :D
sana katılıyorum ben bugün bakindim ama bulamadım servise sorsak onlarda bilmez en iyisi klimanın servisine veya fabrikaya sormak filtre varmı varsa yeri nerde diye ;)