Ford 5000 balya icin uygun mu

Arkadaslar bizim komsu balya makinesi almis 69 model sanirsam 5000 likle yapmayi planliyor ama ortalama 25-38 derece sicaklikta calisacak ford haralet yapar calismaz oglenleri diyo herkes sanayide sormus sorusturmus kendiside haralet yapar dye baska motor alacakti alamadi sanayide ustalar komple motorun sanjiman motor vs yaglarini degistirelim skintisiz calisir demisler bilmiyom kac numara bisey yag koyacaklarmis cozum olurmu ve ford sIkIntisiz haraletsiz calisir mi sezonu kapatirmi bils-*-

Ynt: Ford 5000 balya icin uygun mu

GENÇ EYMIRLİ link=topic=76431.msg903176#msg903176 date=1404155996' Alıntı:
benim motorundan şüphem yokta diğer yerlerini bilenmem arıza verir mı vermez mı

Ariza vermez heralde ford sonucta da tek dusunduren yer haralet haralet yaparsa sIcakta bos yatacak hava serinledikce calisacak yani

Ford 5000 e kolay kolay hararet yaptıramazsınız eğer hararet yapıyorsa radyatördendir. Biİm burada fordla başya yapan çok ben kendim de yapıyorum hararet 60 ile 70 c arasında oluyo hep çıktığını görmedik şükür

Aynen öyle ... Bizim bildiğimiz 5000 lerdensen yani ford biraz bakımlıysa balya makinasını öttürüyo resmen biz ot bağlıyoruz zorlanmıyor haşbaylıda yapar düşüncesindeym

Hasbayli kardes ve sorunsuz calisiyo makinede sorun cikiyo arada ama motorda sorun yok bakimlida degil sofor olarak biz kullancaktik o yuzden sormustum sorun cikarirsa ugrasiriz diye kendi yapiyo iyide calisiyo bakalim

Mustafa 66 link=topic=76431.msg906668#msg906668 date=1405896707' Alıntı:
Hasbayli kardes ve sorunsuz calisiyo makinede sorun cikiyo arada ama motorda sorun yok bakimlida degil sofor olarak biz kullancaktik o yuzden sormustum sorun cikarirsa ugrasiriz diye kendi yapiyo iyide calisiyo bakalim
fordun motoru daşgibidir tabiricaizse korkma yagın suyun tamsaarkana bilebakma