TRAKTÖRLERİNİZ KAÇ BASIYO, DENEDİNİZ Mİ???

ŞU CER DİŞLİSİ MUHABBETİNDEN AKLIMA ESTİ Bİ SORAYIM DEDİM, TRAKTÖRLERİNİZ KAÇ BASIYO HİÇ DENEDİNİZ Mİ? BEN DAHA SONRA ANLATCAM AMA ÇOĞUNUZ İNANMAZ :d

Ynt: TRAKTÖRLERİNİZ KAÇ BASIYO, DENEDİNİZ Mİ???

Valla bi abimiz var koyun muhtari 33 yasinda eski mf 165 ingiliz i ile tasligin tepe dedigimiz bi yer var cok uzun cokta dik bi yer ordan vitesten atmis yaninda abimler varken ondan once rampayi inip 80 le giden torosu gecmis gectigi adamda bizim koyden zuha-*-s

eeemreee link=topic=76437.msg903241#msg903241 date=1404208212' Alıntı:
Vallaha seri dişli ile Radara giren bi amca tanıyorum odemiste :)
ödemişte gürsüte çalışan bi traktör vardı 54c veya 240s tam bilmiyorum hangisi olduğunu ama o da girmişti :D

Mustafa 66 link=topic=76437.msg903246#msg903246 date=1404208663' Alıntı:
Valla bi abimiz var koyun muhtari 33 yasinda eski mf 165 ingiliz i ile tasligin tepe dedigimiz bi yer var cok uzun cokta dik bi yer ordan vitesten atmis yaninda abimler varken ondan once rampayi inip 80 le giden torosu gecmis gectigi adamda bizim koyden zuha-*-s
abi boşta değil normal olarak :D e hadi boa atılanları da dahil edelim madem :D

biz steyre sadece 3 tanecik kavak tomruğu sardık, ben arkadan arabayla dörtlüleri yakıp takipteydim bi sorun olmasın diye, babam kullandığı halde arabanın ibresi 50nin altına dayandı üstelik yüke oturdukca daha da güzel gidiyo zuha-*-s 49 falan, bi de bunu benim kullandığımı düşün hoops-*s kur-**- dersin ;D ;D ;D dişli kadar jant tur farkı da farkediyo

ben ls plus 70 ile 21 gaz sabit 45km yolu 63 dk gittim. biz akrabamızın eski 240 lardan var seri dişli takılı 14-15 gazda her motoru geçiyor felaket bişey

Steyr larin yolda gidisi bi efsanedir zaten ama yuk iyimi gelir kotumu bilmiyorum :D ford da duz yolda cok gider mf ler falan duzlukte onunde gidemez rampa yukarida mf lerin onunde cogu motor gidemez ;D

Mustafa 66 link=topic=76437.msg903258#msg903258 date=1404209963' Alıntı:
Steyr larin yolda gidisi bi efsanedir zaten ama yuk iyimi gelir kotumu bilmiyorum :D ford da duz yolda cok gider mf ler falan duzlukte onunde gidemez rampa yukarida mf lerin onunde cogu motor gidemez ;D
abi yük olayında bizzat kendim test ettim, ister istemez fark ediliyo zaten yüksüz hız düşüyo. mf135 e 3 ton civari benimkine 6 7 ton civarı kum yükledik, o benden önce çıktıyolda sol çekip, eve warıp kumu döktüm o daha asfalttan yeni dönüyodu. gidilen mesafe 6 km. ana asfalta 1.5 km toprak yol :D

ahmet35 link=topic=76437.msg903310#msg903310 date=1404219999' Alıntı:
abi yük olayında bizzat kendim test ettim, ister istemez fark ediliyo zaten yüksüz hız düşüyo. mf135 e 3 ton civari benimkine 6 7 ton civarı kum yükledik, o benden önce çıktıyolda sol çekip, eve warıp kumu döktüm o daha asfalttan yeni dönüyodu. gidilen mesafe 6 km. ana asfalta 1.5 km toprak yol :D

Arkasina 4 tekerlimi takiyosun :) yol duzse mf duzde gitmez steyr yolda zaten gecer her turlu denemeye bile gerek yoktu ;D

Mustafa 66 link=topic=76437.msg903323#msg903323 date=1404221463' Alıntı:
Arkasina 4 tekerlimi takiyosun :) yol duzse mf duzde gitmez steyr yolda zaten gecer her turlu denemeye bile gerek yoktu ;D
abi bizim izmirde çift dingil römork bulunmaz hep tek dingil,genelde düz ama 1-1.5 kmlik bi yokuş var orda bi tarafını çıkarıyo ama :D kara duman attırıyo ;D ;D ;D