Same Argon Classic 70 Hakkında

Ynt: Same Argon Classic 70 Hakkında

YENİCİ Ayberk link=topic=76475.msg904078#msg904078 date=1404555091' Alıntı:
yakıt konusunda Same ' nin sizi üzmiceği garanti başkasını bilemem...
Aynen katılıyorum ve başka konularda da sıkıntı çıkartacağını sanmam SAME kötü bir marka değil makina temizse iş yapar bahçe konusunda bahçe tip traktör kullananlar yazarlar umarım.

ben kullanıyorum güzel kardeşim 2006 model kabinli sıfır aldık hala bizde emin ol memnun kalacaksın, frenleri çok iyi olduğu için zaman içerisinde yüklü römork ile işiklarda falan ani durmalar yapıyodum taksi gibi yani balata tozları hidrolik filtreleri tıkıyo pompa yağı ememediği için dreksiyon ve arka hidrolik devre dışı kalıyo acil olmadığı sürece balatalara fazla yüklenme sert frenlemeleri sık sık yaparsan filtre değiştirmek zorunda kalırsın 2 adet yerlisi 30*2=60 tl orjinali 40*2=80 tl

şanzuman çok seri asfaltta 52 km hız yapabiliyor, arka hidrolik gayet güçlü yüklü romorku gayet rahat takabiliyorum hatta arkasına sepet bağladığım zaman önünde 320 kg ek ağırlık olmasına ragmen sepet kalkmadığında hidrolik traktörün onunu kaldırıyo :)
vitesler rahat geçiyo sıkıntı yok hidrolik pompa dk 55 lt yag basıyo çoğu markadan hızlı yağ basar, ön lastikler büyük olması avantaj,
tek sorun biraz gürültülü makine eksozdan çok fazla patlama sesi geliyo ilave susturucu tavsiye ederim, yakıt konusunda yola çıktığında 1500-2000 devir arasında kullanırsan az yakarsın hızlı gidecem acelem var dersen yakmaz içer.

• Beğen
Tepkiler: genc ciftci