Öneri -Tavsiye

foruma yeni katıldığım için böyle bir konu göremedim, varsa kusura bakmayın.
traktörden pek anlayan birisi olmadığım için soruyorum.
85- 95 beygir arasında, kuyruk mili güçlü bir traktör almayı düşünüyoruz. ne tavsiye edersiniz?
ziraat bankasının verdiği kredi uygunmudur? mesela 70.000tl 5 sene içinde kaç para öderiz?
şunuda söyleyeyim fendt gibi traktörler bizi aşar. fiyat baremi 50.000-70000 civarı. sıfır alırsak pekala bu fiyatı geçebilir.

saygılar.

Ynt: Öneri -Tavsiye

fiyat uygun olacaksa yerlilerden tümosan ve erkunt uygundur kuyruk mili olarak zf şanzıman motordan aldıgı gücü minimum kapla kuyruk miline yansıtıyor erkunt 100 lük ikinci eller uygun tümosan 8195 lerin 2013 ler çok kullanışlı ve uygun fiyatlı bazı yabancı markalarıda fiyatları uygun ama parça ve servis konusunda sizi üzebilir kredi için galiba yıllık % 6 indirimli faiz oranı 70000 de 16-17 bin gibi bi faii olur ikinci elde vade 4 yıl

muhtemelen sıfır alıcaz. dün öye karar kıldık. bu bölgede galba erkunt servisi yok.
tumosan
same
nh
john deere
massey
case
bunların servisleri mevcut. traktör alırken bayiden bayiye fiyat farkı çok ediyormu?

genelde ediyor firma tavan fiyat belirliyor bayiler karından vazgeçerek fiyatı düşürebiliyor ben erkunt 70e nin fiyatını araştırmıştım nevşehir bayisi 67000 niğde bayisi 65000 kayseri bayisi 64000 dedi internette bartın bayisi 63000 fiyat vermiş bazı alanlar 60-61 bine aldıklarını söylüyorlar yani fiyatlar çok oynak

arkadaşlar\abiler;
internette (sahibinden.com arabam.com vs) gibi sitelerde gördüğünüz 2009-2014 model 80-90 beygir arası uygun traktör varsa gerek burda gerek özel mesaj ile bilgilendirirmisiniz.

bu beygirde fiyat performansı uygun traktör alacağız. zamanımız azaldı.

örneğin 2010 model new holland 85 hplik traktör kabinli 57 bintl. 2000 saatte bu uygunmudur?