SIFIR NEW HOLLAND TD75 D 2WD ORJİNAL KABİN-KLİMA

Ynt: SIFIR NEW HOLLAND TD75 D 2WD ORJİNAL KABİN-KLİMA

bunu alacagına 65 beygırlık 4x4 ıkıncı el al derım yakıttada ahım sahım fark etmez

Eren ASLAN link=topic=76510.msg904091#msg904091 date=1404563623' Alıntı:
Cem çiftçekere sıcak bakmıyorum bana pratik olucak uzun yol yapıyorum biliyosun hale git gel asfalta çiftçeker fazla zıplıyo bunların ikiside aynı herhalde biri birinden üstünmü özellik olarak
özelllik farkı yok gibi bunların 40 ve 30 km seçenekleri varmış yolda kullanmak için 40 daha iyi olur bence hale gitmeye kamyonet al üste vercen paraya senin traktör yeni daha

55-56 sana yeterli geliyorsa 75 seni özellikle yakıt konusun da çok aşar kardeşim ayrıca inan 75 yolda gitmiyor habire bahırıyor okadar :D
75 alacaksan arkasına pullugu çizeli falan yani ekipmanı takacaksın tarlaya salacaksın tam bir tarla canavarı ama yola olmaz

illa mavi olsun diyorsan
hem yolluk hem tarlalık olsun dersen tekçeker td65d alacaksın keyfine bakacaksın yoluda iyi tarlasıda iyi ama onunda gücü 3 piston 65 beygir
ondanda çok büyük işler beklemeyeceksin 2 römork gübreyi 2 römork bugdayı falan duymuyor bile
inişte yokuşta düzde hiç fark etmiyor

uzun lafın kısası ihtiyacına göre traktör al sonra pişman olma

Eren ASLAN link=topic=76510.msg904092#msg904092 date=1404563776' Alıntı:
Celal abi çitfçekere ihtiçımız yok yerlerimiz düz bide bunla sebze haline gidip gelicem ben yolda sıkıntı dörtçekerler fazla zıplıyo biliyosn şimdi bu model dörtçekere göre biraz agır mı kalır diyosun
yok kardeş 2 wd hafiftir ama şu söyleyeyim burda birin tt55 2wd var yenilerden benim fiat 450 ile solluyorum makineyi geçende anayolda tt55 4wd arkasındaki römorkla beni solladı yeniler ağır 4 teker asılmayınca hantal kalıyorlar bence