Same Silver 110 çalışma saati hakkinda

Merhaba değerli arkadaşlar,

3 yıl önce 2004 model silver 110 traktör aldik. Traktör aldığımızda 2.450 saatteydi, şu an 3.900 saat civarında. Yıllık ortalama 500 saat kullandık. Geride kalan sürede debriyaj balatasi değişti, power Shift geçiş suresi uzundu, kisaltmak için tamir gördü.

Aynı traktör den kullanan ve ya bilgisi olan arkadaşlardan su 3 konu hakkında bilgi rica ederim.

1- benzer model traktörunuz varsa çalışma saati 3.000 ve ya daha yukarı olanlar ne gibi arızalar yaşadı,

2- bu model traktör kac saate kadar ekonomik olarak kullanılabilir.

3- en fazla çalışma saatine sahip olan arkasimizin traktöru kaç saattedir

Paylasimlariniz için şimdiden teşekkür ederim.

Ynt: Same Silver 110 çalışma saati hakkinda

wallace22 link=topic=76515.msg903969#msg903969 date=1404486661' Alıntı:
Merhaba değerli arkadaşlar,

3 yıl önce 2004 model silver 110 traktör aldik. Traktör aldığımızda 2.450 saatteydi, şu an 3.900 saat civarında. Yıllık ortalama 500 saat kullandık. Geride kalan sürede debriyaj balatasi değişti, power Shift geçiş suresi uzundu, kisaltmak için tamir gördü.

Aynı traktör den kullanan ve ya bilgisi olan arkadaşlardan su 3 konu hakkında bilgi rica ederim.

1- benzer model traktörunuz varsa çalışma saati 3.000 ve ya daha yukarı olanlar ne gibi arızalar yaşadı,

2- bu model traktör kac saate kadar ekonomik olarak kullanılabilir.

3- en fazla çalışma saatine sahip olan arkasimizin traktöru kaç saattedir

Paylasimlariniz için şimdiden teşekkür ederim.

Tanıdıkta lomborghini 105 premium var. Yanılmıyorsam bu iki traktör birbirine çok benzer. Şu an 6000 saati geçti diye biliyorum.

Ynt: Same Silver 110 çalışma saati hakkinda

bende var 2004 100,4 5600 saate 5000 saate aldım eleman enjektör baskı balata volant direksiyon pompası felen yaptırdım suan sıfır gbi hiç bir sorunu yok yakıtı falan cok ii o güçdeki hiç bir traktör onun kadar az yakamaz deutz k 420 de var bnde ondan az yakıyo