New Holland L520 Biçerdöverler Nasıldır?

Merhabalar... New holland L520 biçerdöverler nasıldır? Nasip olursa almayı düşünüyoruz arpa buğday yulaf ve mısır biçmekte kullanacağız yakıtı performansı nasıldır yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler...

Ynt: New Holland L520 Biçerdöverler Nasıldır?

Bizim aşağı köyde var...Bu yıl köyümüze de alındı bir tane.. ufak tefek elektronik arıza dışında şimdilik başka birşey yok güçlü makineler...

Çok teşekkürler.. Daha önce hiç biçerdöver kullanmadım herkes 21 50 al diyor ama fiyat olarak pahalı geldiği için bu makineler daha cazip geliyor köyde de sarı alarjisi var rengi sarı biçerdövere daha doğrusu laverdadan başka makinaya pek sıcak bakmıyorlar ne yapmalıyım çok kararsızım..

Çok teşekkürler.. Daha önce hiç biçerdöver kullanmadım herkes 21 50 al diyor ama fiyat olarak pahalı geldiği için bu makineler daha cazip geliyor köyde de sarı alarjisi var rengi sarı biçerdövere daha doğrusu laverdadan başka makinaya pek sıcak bakmıyorlar ne yapmalıyım çok kararsızım..

hntr-mhmt link=topic=76522.msg904127#msg904127 date=1404583500' Alıntı:
Laverda italyan malı bir yeri sokmek icin üç parça sökmek gerekir.Yakit fazla ve yedek parca pahali.