chevrolet cruze hakkında bilgi

Ynt: chevrolet cruze hakkında bilgi

volkanuzel link=topic=76734.msg906415#msg906415 date=1405813882' Alıntı:
Amca halamın oğlu gittiler sıfır aldılar birertane sonra ikiside satti :) amcam bizim arabayla tatile gitti 1hafta bende kaldı araba, kasa dizayn on numara ama araba gitmiyo bağırıyo hiç aslı yok :)
ıslığı dağı taşı tutuyor,güttüğü 2 tane keçi ;D

gosterısı guzel ama diğer faktorlerını bılmıyorum sıze tavsıyem HONDA CİVİC almanız olucaktır vtec teknolojısıyle bır cok arabayı perişan eder vtec ın 1,6 da yanına yaklasacak araba yoktur kendı segmentındekı butun araclara farkını koyar honda s2000 lede TEKNOLOJISININ FARKINI ortaya da koymustur.

zac link=topic=76734.msg906808#msg906808 date=1405967911' Alıntı:
sakın pegeut alma yakıtı az olabılır ama cok dandık renault gibi bellli bir km den sonra sorunların başlar . araba HONDA TOYOTA VE SUBARU
Hocam araçların periyodik bakımı düzgün yaptırıldığı sürece tanıdık çoğu markalar iyidir.Ben görüyorum adam alıyor arabayı 50.000 km kullanıyor yağını bile değiştirmiyor sonra renault dandik peugeot dandik.
Renault Laguna 1 var bizde 230.000 kmde periyodik bakımlarını yaptırıyoruz sorun çıkarmıyor...
Ayrıca dizel motorlarda en başarılı markalardan biri peugeottur.

Hondada kaliteli araçlar üretiyor ama renault ve peugeotunda kaliteli araçları var mesela Renault Laguna Peugeot 407-508
Laguna hakkında bazı şehir efsaneleri var yok o araba sanayiden çıkmıyormuşta ıvır zıvır 230.000de bakımını düzenli yaptırıyorum tık demiyor 10 milyara 20 milyarlık konfor sunuyor.
Ayrıca Renault Laguna 2 ilk kez Ncap testinden 5 yıldız alan araçtır.

toyota candır gerisi yalandır... hacım cruze sıfırı 42ye almıştı şefim satmaya kalksa şuanda 32 - 33 çok zor... 2. el piyasası yok... motor aynı genaral motorun sabit motoru astralarda vs kullandığı 5 ileri 124 beygirlik ki ilk kasaları 110 beygirdir. dış görünüm 10 numara modifiye süper gider...lakin benzini 120 beygirlik çeker gibi üpppppppppppp diye çeker (lpg) gaza gelemez sübap yakar 40 - 50 binde motor yaptırırsın... içi plastik kokar gece mavi mavi içi yanar görsellik var ama elle tutulur birşey yok... aaaa istepneside yoktur lastik kiti koymuşlar :))) bildiğim kadarıyla önümüzdeki yıl itibariyle satışı durdurulup yedek parça servis ihtiyacınıda opelle karşılayacaktır...95,2011 ve 2013 yeni kasa corolla kullanıcısı olarak 3 aracımdanda memnunum lpg uyumlu, 2.el satışı, yedek parça servis vs can...

resmen chevrolet cruze sogdum o heyçan bitti. dediğiniz gibi Toyota artık nasıp olursa 2008 ve ustu Toyota bakıçam.kendımı ayarladığım zaman da basıp alıçam.

sizdeki 2011 ne idi dizel mi benzinli mi.

aklın yolu bir hiç toyota verilip cruze yada başka bi araç alınır mı arkadasım abicim güzel kardeşim görüntü hoş gerisi boş bi araba hantal ve yakıtı mukemmel derecede çok ayrıca toyota sorunsuzluğu da ayrı meseledir... İlla daha büyük olsun modelli olsun dersen avensis yok coroş ii dersen gene koroş tavsiye ederim . Araba konusunda inanılan bi gerçek var: Paran varsa Alman, Paran yoksa Japon

Mahmut.58 link=topic=76734.msg907216#msg907216 date=1406140767' Alıntı:
resmen chevrolet cruze sogdum o heyçan bitti. dediğiniz gibi Toyota artık nasıp olursa 2008 ve ustu Toyota bakıçam.kendımı ayarladığım zaman da basıp alıçam.

sizdeki 2011 ne idi dizel mi benzinli mi.
kardes toyotadan dıger markalara gecmek ıstıyorsan alacagın arac HONDA olmalıdır toyotadakı sorunsuzluk ve az yakıt toyotodan daha az yakar performans ve saglamlık hepsı hondada var ama fıyatları cok pahalıdır VTEC teknolojısını de arastırmanı onerırım.