chevrolet cruze hakkında bilgi

mrb arkadaşlar ben de 2005 Toyota Corolla sedan var.chevrolet cruze ortalama fiyatı 2010-2011 35.000 tl çıvarı . akılıma yatmıyor değil. açeba kulanan var mı ya da hakkında bilgisi olan nasıl araç yakıt nasıl diye.1.6 motor olanları. benım araç da 1.6 110 hp. bu 1.6 124 hp

Ynt: chevrolet cruze hakkında bilgi

Arkadasım bir süre kullandım. Konfor, performans ve tasarim acısından Opel insignia ' nin kötü bir taklidi.

Görsel olarak fena degil. Lakin Opel-Chavrole grubu hala adam gibi motor yapamıyor.

Sakın kullanımda ortalama 8.5 litreyi göze al, aracı ondan sonra al. Şahsen bebek arabası gibi dahi kullandım, 8 litrenin altına düşuremedim.

O yakıta göre de performansı kötü.

benim bir arkadaşım niyetlenmişti aynen sizin gibi sonra vazgeçti bayide çalışan çocukta arkadaştı kendiside söyledi ben tavsiye etmiyorum ama denemek için test aracını alıp kullan dedi 2 gün gezdi ve aşırı derecede hantal lpg ' de dahada fazla olur süspansiyon sonra iç aksamı kalite pek iç acıcı değilmiş eps olduğu halde savrulma aşırı fazla dedi benim insignia benzinli 2,0 motor 220 beygir benim arabama yaklaşmış yakıtı 10-ile 11 litre arası değişmiş yakıtı ben çok çok aşırı perfosmanslı araba kullanıyorum sürekli sıkıştırırım ve süratli giderim ben bile 13 litra civarı yakıyorum 100 km.de hemde performansı gör arabada

Mahmut.58 link=topic=76734.msg906400#msg906400 date=1405809127' Alıntı:
anladım çok sagolun. valla almadan sogdum arabadan :)

Dogrusu bu. 180 ' lik İnsignia kullandım ben de 1 yıl kadar. Full yüklen 10-11 litre yakıyordu ama dokunduğun an 200 mesele degil.

Aslan besleyen yemini düşünmez derler ama bu aslan degil, bildigin kedi :)

Amca halamın oğlu gittiler sıfır aldılar birertane sonra ikiside satti :) amcam bizim arabayla tatile gitti 1hafta bende kaldı araba, kasa dizayn on numara ama araba gitmiyo bağırıyo hiç aslı yok :)

anladım arkadaşlar. dediğim gibi araba çok güzel ama malum yakıt da bi o kadar önemli...

dediğim gibi en sağlıklı bilgiyi burdan alaçagımı biliyordum .yanılmadım da çok teşekkür ederim.

Arkadaşlar cruze albenisi olan bi araç görünüş olarak ama bu kadar kötü olduğunuda düşünmemiştim bilgileriniz için sağolun. Bende seat Leon merakı var kullanan, bilen, tecrübesi olan var mı?

toyotamın arızası felan yok. model yükseltmeyi düşünüyordum. ama yakıtı parça sorunu ve pahalı olması tamamen uzaklaştırdı beni.

ben corollaya devam edeyim.şükür daha arızasını görmedim.

2015 de Türkiyeden çekilecek olan bir markanın arabasını almayı istiyorsunuz.Türkiyede bulunduğu süre içersinde bile doğru düzgün piyasası olmayan araba ülkeden çekilince ne durumda olur siz düşünün.macera aramayın.corollaya devam :D