175 lik mf İspanyol

Arkadaslar ilk traktörümü alacağım veteriner hekimim Ankara ' da cok orijinal corum sungurluda 76 model 175 lik İspanyol bir traktör buldum hidrolik direksiyon koymuşlar cok hoşuma gitti 150 dönüm yerim var baskalarına ektiriyordum fakat bu traktor hakkında hiç bir fikrim yok bilen kullanan varsa yardımcı olursa sevinirim traktörün resimleri var işanekolat ta 175 lik mf yazdığınızda Çorum Sungurlu diye çıkıyor şimdiden tesekkürler ismim Hakan

Ynt: 175 lik mf İspanyol

76 model dediğine göre köşelidir tutulan tipi ispanyollar tutulur mf bin Fransız modelleri tutulmaz diye biliyorum kastamonuda çok var 175 lik evladiyelik motor 640 dan iyidir frenleri yeter bence fiyatı uygunsa kaçırma derim usta eğer daha uygun bişiler bakıyorsan öneri yapabilirim John deereler var gene 2030 serileri bunlardan Bi sekman daha güçlüdür sağlamdır çevikdir fiyatlarıda uyğun gücüne göre ekipman takarsan yakıtı çok çok iyi

Ynt: 175 lik mf İspanyol

Fiyat olarak pahalı tabiki o yaşta bir traktöre göre. İngilizlerin mühendislikleri meşhurdur. İngiliz fordları ingiliz mf ler vs diğer modellerinden sağlamdır. Traktörler hakkında bilgin az gibi usta yeni başlayacaksan 19 Tl çok fazla. Ben sana bir John deere almanı tavsiye ederim mf den çoğu konuda üstün ve sağlamdır