MASSEY FERGUSON 3.075 VS ERKUNT 80

Ynt: MASSEY FERGUSON 3.075 VS ERKUNT 80

her motor bayılır ama bunda lastiklerde önemli kimse buna fazla değinmemiş balon lastik motoru bayıltır ama ince lastik motora güç katar insandan düşünün 265 in lastikleri ne kadar balon siz ayağınıza büyük no ayakkabı giyin ve koşmaya başlayın ne olur çok çabuk bırakırsınız motorlarda böyle 285 lerdede çok balon lastik var en büyük dezavantaj

evet o lastiğn sürtünmesi ile alakalı ama arazi engebeliyse geniş lastik daha güvenlidir.
düz ovada kullanıyosanız geniş lastikli almaya gerek yok. dar lastikli avantajlıdır. süratlidir. çok çabuk devrini alır. yakıtta da fark eder.

herkese öncelikle selamlar burda gördügüm kadarıyla erkunt 80 beygir mf 75 beygir .Mf erkunta kök söktürüyo eger mf 80 beygir olsa erkuntun halini düşünemiyorum birde kim nederse desin traktörlerin içinde en az bayılan mf dir iddda ediyorum.

ya arkadaşım bi türk malı tutturmuş gidiyosunuz madem türk malı niye perkins motor kullanıyolar niye bosch marka sübap kullanıyolar vesair vesair.ama gene de tebrik etmek lazım iyi tutundu sayılır piyasaya.saygılar

erkuntun yeni çıktıgı yıllarda sene kaç bilmiyorum 70 lik erkuntun vitesi kırılmış işte kalitesi bu kadar türk malıya.
tamam her parçasını kendisi üretsin türk malı diyelim.

tevfik3 link=topic=874.msg155435#msg155435 date=1234726387' Alıntı:
erkuntun yeni çıktıgı yıllarda sene kaç bilmiyorum 70 lik erkuntun vitesi kırılmış işte kalitesi bu kadar türk malıya.
tamam her parçasını kendisi üretsin türk malı diyelim.
insan gibi kullanınca bsy olmuyor kardes mrk etme 2006 model 70 lık var sorun yok suana kadar....