Meyva Bahçesi için Traktör veTanker Seçimi

Arkadaşlar Merhaba; Bursa ovasında 2 parça halinde yaklaşık 15 dönüm armut bahçem mevcut , traktör ve tanker seçimi yapmam gerekli, Massey Ferguson 3050 ve New Holland T 480 modellerine baktım uygunmudur ? Veya alternatif olarak hangi modelleri ve markaları tavsiye edersiniz,ayrıca 4x4 mü? tercih etmeliyim..! paylaşımda bulunursanız sevinirm..

Ynt: Meyva Bahçesi için Traktör veTanker Seçimi

DoğanARABACİ link=topic=76925.msg909003#msg909003 date=1407100792' Alıntı:
Arkadaşlar Merhaba; Bursa ovasında 2 parça halinde yaklaşık 15 dönüm armut bahçem mevcut , traktör ve tanker seçimi yapmam gerekli, Massey Ferguson 3050 ve New Holland T 480 modellerine baktım uygunmudur ? Veya alternatif olarak hangi modelleri ve markaları tavsiye edersiniz,ayrıca 4x4 mü? tercih etmeliyim..! paylaşımda bulunursanız sevinirm..
arazınız duz mu egımli mi

Ynt: Meyva Bahçesi için Traktör veTanker Seçimi

bende kayısı yetiştiriyor armut ağaçlarımızda var 3050 yerine 3060 al veya 260 gold al konfor olsun diyorsanda nh td serisindne al ama senin işini 260 gold görür yakıtı az çekişli ve konforuda fena deyil ilaçlama tankeri olarakda 2 tonluk yada 2 tonluk holsan bahce tankerini al ben aldım çok memnunum işini gayet görür goldların piyasası çok iyi değerini kaybetmeyen bir traktör