Case ıh Jx90 Son Analizler.

İyi Forumlar Arkadaşlar 2013 Aralık Ayında Aldığımız Case ıh jx90 Traktörümüz Şu an 347 Saatte Bu Saate Kadar Bazı Analizler Yaptım Ve Sizle Bunları Paylaşmak Ve Yorumlarınızı Almak İstedim Öncelikle İyi Yönlerinden Bahsedeyim :Traktörün Çekişi Bizi Bu Güne Kadar Memmun Etti 5 13 Alpler Kullanıyoruz Seri 1 ' de Tıkandığı Hiç Olmadı 1Depoyla 70 Dekar Yer Sürdüm 13 Ayak Kültavator İle 105 Dekar Yer Yaptım 1 Hafta Sonra İse Diskarrow İle Sürüm Yapacağım onuda Paylaşırım. Gelelim Eksi Yönlerine: Traktör Normal Yolda Aşırı Derecede Fazla Yakıyor. Kliması Güzel Fakat Her Tozlu İşten Sonra Temizlenme İstiyor Açıkçası Klima Temizlemekten Bıktım. Ayrıyeten Traktörde Aşırı Derecede Zıplama Var Lastik Basınçlarını Kitapçıktaki Ayarda Ayarladım Fakat Genede Kesemedim Bazen Adamı Gıcık Etmiyo Değil. Kabinin Konfar Ve Rahatlığından İse Memnunum. Yorumlarınızı Bekliyorum.

Ynt: Case ıh Jx90 Son Analizler.

Ben yolda yakmasını normal 2000 d/dk geçmezseniz üzmez gibi siz kaç devirle sürüyorsunuz bilmiyorum ama 4 silindir ve 90 hp tam gaz giderseniz içmesi normal :)
Radial lastiğin tek kötü yönü zıplatma...
Bu arada güle güle kullanın traktörünüzü :)

Ynt: Case ıh Jx90 Son Analizler.

Sempatiq1 link=topic=76934.msg909145#msg909145 date=1407161974' Alıntı:
Teşekkür Ederim Ercan Abi Yolda Ben Genellikle 1700 1800 Devirde Kullanıyorum Yakıtı Bana Yolsa Genede Fazla Geliyor.
Diğer kullanımlarında yakıt tüketiminden memnunsan yolda o devirlerde kullanıp çok yakması normal gelmedi bana veya çok yaktığını mı düşünüyorsun.
Radial lastik yukarda da dediğim gibi tek kötü yönü var o da zıplamaya destek veriyor zıpla bakam zıpla anlş-*s