1993 54c döküm erkunt yaziyor?

Ynt: 1993 54c döküm erkunt yaziyor?

Erkunt 1953 yılından beri döküm işi yapan büyük bir firma. başlıca motor bloğu, şanzuman bloğu aks kovanı vs işini yapmaktadır Fiat, Ford, Styer, Mf, Tümosan ve birçok alanda görmek mümkündür.
Buradan bakabilirsiniz ayrıntılı detaylar için. aşağıda da benim gördüklerimi resimlemiştim onu da bu mana ile paylaşayım.

[size=10pt]http://www.erkunt.com.tr[/size]

Benim traktordede yaziyor.adamlar dokum fabrikasiydi zaten suan traktor uretiyolar bi ara bi laf cikmisti erkunt toplama on dingil steyr motor mf sanziman fiat diye o firmalara parca ureten zaten erkunt tu sikinti yok dokumlerinde bekli bi kalite duzeyinde olmasa mf si fiati steyri koymaz traktorlwrine

turkıyede uretılen markalara erkunt verıyodu dokumu tumosanın cogu parcası erkunttur mesela bızım fıata yazmıyo erkunt bloga fıat yazıyor

volkanuzel link=topic=76938.msg910019#msg910019 date=1407522448' Alıntı:
Bizim 92 model şahinin motor blogunda da erkunt yazıyo..
Traktörlerimizinde kaputlarında yazıyor :)
;D zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s tanıtıma gidilen köylünün Şapkasındada yazıyo zuha-*-s zuha-*-s

Her zaman olduğu gibi ,bu konuda birkaç gün içinde ' ' Erkunt bir zamanlar rögar kapağı döküyordu,bakmayın şimdi traktör yaptığına ' ' noktasına gider :)
MF 285 lerin bile bloğunu Erkunt döktüğüne göre bu bizim MF traktörün neresini kendisi yapıyordu? (Gerçekten merak ediyorum).Motor Perkins,dökümler Erkunt, göstergeler Endiksan,hidrolikler Hema,dişlilerde Carraro .Tamam MF canımız ciğerimiz ama toplama deyip durduklarımızın günahını mı alıyoruz ne?