ÇORLU TARIM FUARI ( 06 / 10 ) AĞUSTOS

ÇORLU TARIM FUARI ( 06 / 10 ) AĞUSTOS

Arkadaşlar (TRAKKLUP) olarak çorlu tarım fuarına stand açılacakmı . bilgisi olan varmı . katılan arkadaşlarla buluşma organizasyonu yapabilirsek , hem tanışma , hemde fuar gezmesi gibi iyi olur diye düşünüyorum . katılacaklar foruma girerse gün tayini yaparız . haberlerinizi bekliyorum . hoşçakalın .

Ynt: ÇORLU TARIM FUARI ( 06 / 10 ) AĞUSTOS

Standımız yok Erol abi. Standlar pahalı çok. Site daha o seviye ye gelemedi. Ayrıca orada duracak sürekli eleman lâzım. Ben bugün fuara gittim. Ama Alper abi ve Berk arkadaşımız Cumartesi gitmeyi düşünüyorlar. Bende bir aksilik çıkmazsa size uyarım dedim. Başka arkadaşlarda gelecek varsa görüşebiliriz bir aksilik sıkıntı olmazsa.

arkadaşlar bende cumartesi gidebilirim . şu anda kesin değil ama gideceksem trakklup mail adresine girip mail atarım . çarşamba ben uğradım ama arkadaşım kalp krızi geçirdiğini haber alınca 5 dakika kalamadım . hemen ayrılmak zorunda kaldım . hastaneye koştum , bir dahada dönemedim . telefonum ( 0 532 694 52 05 ) gelirsem görüşmek üzere . iyi akşamlar .

Benim de gitme niyetim var ama nasıl yapalım..

Özellikle Erol Abi seninle gezmek isterdim fuarı. Teknik Adam yine farklıdır :D

Olmadı bu cevreden gidecekler Tekirdağ ' da toplanıp birlikte gidelim.

Pazar çok kalabalık olur. Yarın yada Cumartesi bı operasyon yapalım.

Arkadaşlar,kısmetse cumartesi günü fuara gitmek istiyorum.Erkan ' ında dediği gibi mini bir fuar buluşması yapabiliriz.Gelmeyi düşünenler Ben,Erkan,Berk,Umut hoca ve Sertaç var şimdilik bildiklerim.Fuarı gezip eğer hava şartları ve durumumuz el verirse bir yerlerde bişeyler içmek isteriz.Katılmak isteyenler Erol abi gibi tel yazsın arayalım yada o gün belli ederiz grup olarak kendimizi :D .Artık o gün kaçta buluşuruz önceden haber veririz.

Bende de varım. Vesile ile tanışmış da oluruz.

Tel: 0(555) 623 10 02

Programı burdan paylaşalım.

arkadaşlar cumartesi erken olmasın . çünkü bizler istanbuldan geleceğiz . orıon içinde bir café veya fuara 300 metre özcanlar köfte salonu var önünde bahçeside var oturmaya ( çorlu ist yönünde ) saat 1330 veya 1400 gibi olsun ki gün uzun rahatça dolaşılır . veya erken gidenler telefonla irtibata geçilir . benim fikrim bu . herkez fikrini buraya yazarsa orta yol bulunur . görüşmek üzere .

Bizim arabayı (çiftliğe ulaşımda kullanacakları için) Şarköy ' de bırakmam gerekiyor.

Şarköy ' den direk Çorlu ' ya da maalesef araç yok. Tekirdağ ' dan aktarma yapıcam mecburen.

Benim için çok çileli, çok zorlu bir yolculuk olacak.. Kimbilir yolda başıma neler gelecek. Bedbaht bir haldeyim, korkuyorum.. 😢

Tekirdağ Merkez ' den gidecek ve 1 kişilik boş yeri olan ararkadaşlara duyrulur..

Sevap işlemek elinizde :D

sebazios link=topic=76958.msg909929#msg909929 date=1407494092' Alıntı:
Bizim arabayı (çiftliğe ulaşımda kullanacakları için) Şarköy ' de bırakmam gerekiyor.

Şarköy ' den direk Çorlu ' ya da maalesef araç yok. Tekirdağ ' dan aktarma yapıcam mecburen.

Benim için çok çileli, çok zorlu bir yolculuk olacak.. Kimbilir yolda başıma neler gelecek. Bedbaht bir haldeyim, korkuyorum.. 😢

Tekirdağ Merkez ' den gidecek ve 1 kişilik boş yeri olan ararkadaşlara duyrulur..

Sevap işlemek elinizde :D
durumun içler acısıymış abi :D lütfeb yardım :D

arkadaşlar yarın saat 1200 da çorluda olacağım . akşam trakklup nete arkadaşlar buluşma yeri hakkında mail atılırsa iyi olur . kimse kimseyi aramaz . telefonu tekrar yazıyorum . 0532 694 52 05 . görüşmek üzere .

yılmaz kardeş tekirdağ merkezden gelen arkadaşlar var onlarla irtibata geçebilirsen herhalde yardımcı olurlar . tabiki arabalarında yer var ise . sana sadece tekirdaağ merkeze ulaşmak kalır . bu arada belinin durumu nasıl .

Yarın (Cumartesi)
Saat 14.00
Yer:Fuar alanındaki köftecinin önü (yemek değil buluşma yeri için)
Başka saat ve yer teklifi olursa buraya yazalım.

İyi akşamlar arkadaşlar,
-Yarın Berk,Babası,Ben ve araç arayan Yılmaz :D Tekirdağdan saat 12 civarı fuar için yola çıkacağız.Yolumuz 30-40 dakika arası sürmekte olup Orionda görüşmek üzere.12:30-13:00 arası Orion avm önünde olacağız bi aksilik olmazsa.

-Ayrıca gelecekler Erkan(silivri) ve Umut hoca(babaeski-saat 14:30 civarı gelebilecek).

-Erol abi ve Cemal abi 13:00 ' te olacakmış gibi organize olun derim.