Hattat 240 altı ayda 2000 adet satmış

Ynt: Hattat 240 altı ayda 2000 adet satmış

Bizim buraya adanadalı samancı grup geliyo onlarda bitane vardı:)
Saman römorkunu tasıyodu uçak gibi gidiyodu zalım :D
1. Benden hadi bakalım yok mu artıran ;D

Onu bilmemde , fabrika gezisi yapmak istedik , burada facebook sayfasını yöneten Ali bey bir türlü müsait olamadı.
Siz evinize ziyaretçi gelmek istese , sattığınız ürünleri tanımak istese böyle mi dersiniz?
Hazır müşteri adayları , hazır hedef kitle ayağınıza gelecek , siz kibarca hemde birkaç defa red edeceksiniz.
Çok çalışıyorlar , çok yoğunlar çokkk :)

• Beğen
Tepkiler: Yyyggg

erzurumun ziraat kalesi benim bulunduğum bölgedir..
ilan yapsakki hattat 240 ' ını getirene bir tanede bizden hediye ....
kimse gelemez ..
Çünkü hiç yok...

e kimse görmemişse bunlar traktörleri facede sanalmı sattı:)

2000 rakamını veren işkembe-i kübradan atmış arkadaşlar. Hattat ilk 6 ay toplam 1393 traktör üretmiş. 597 tanede ihraç etmiş. :)
Tablolardaki veriler OSD ' ye iye olan firmaların. Diğer firmalar üye olmadığı için yok.

A1_zps3bd84741.png

A1_zps60605adc.png

Ödemiş te 3yada 4 tane vardır.güzel sağlam diyorlar.3 yıldır a60 kullanıyorum 240 s de kullanıyorum.tam sekromeç valtra şanzıman dururken 240 s ycok az kullanıyorum.arz talep meselesi .54 c nin maviye boyonmış haline rağbet eden tabikide 240 s yi yine alır.bizede hayırlı olsun demek düşer.

Kamyonet listelerinin arasına sıkıştırmışlar hattatla newhollandı siz sadece cahil insanları kandırırsınız.. Fuat avni paralelcimisin yoksa sende korkma hattat yiyip bitircek newhollandı ;)