265 fiyat yardımı

Ynt: 265 fiyat yardımı

mf ci arkadaşlardan yardım bekliyorum o zaman çapa ve ara işi için alıncak bu motor steyr daha iyimi girer yoksa bumu gücü filan çok önemli degil uygunlugu nasıl çapaya filan

rahimavci link=topic=76976.msg909693#msg909693 date=1407392205' Alıntı:
mf ci arkadaşlardan yardım bekliyorum o zaman çapa ve ara işi için alıncak bu motor steyr daha iyimi girer yoksa bumu gücü filan çok önemli degil uygunlugu nasıl çapaya filan
Ayçicek,misır gibi genis arali mahsullere çapa çekerde pancara ince teker olması gerekiyor.Çapa için uygun bir traktör mflerin hem devirleri yuksek oldugu icin dusuk devirde capayi cevirir.Yalniz bu modellerin bazıları agır devirli alirken ona dikkat edin agır devirli olanları fazla seri degil ara isler için uygun olmaz.

traktör uygun eğer öyle önemli bir şeyi yoksa alınır ara iş için cidden çok lazım abi böyle bir traktör bizde td95in yanına aldık 1 ay önce 285 S yalnız sizin oralarda belki vardır güzel ford 6610 bulabilirsen onlardan bak bildiğin tank felaket çekiş var o 265-285 traktör değil yanında biz çok aradık ama iş yapıcak gibi 6610 bulamadık işlerin başlamasıyla mecbur 285S aldık