Zetor Parça Meselesi:)

Ynt: Zetor Parça Meselesi:)

heidi de zetorcuymuş da haberimiz yokmuş ;D
bi de ben alacam bu zetordan çok pis kafaya taktım. *098*-
heidi1.jpg

Murat resim yabancıların zaten.. epeydir elimdeydi polemik olur diye atmıyordum:) tüm traktörleri severiz ama Zetoru bi başka..

Yılmaz, Çorlu zor gibi ama Bursa ' da-Ekimde tüm modelleri olacak dediler.. inşallah sırf hepsini bi rada göreyim diye gidecem, aslında internetten hepsini ezber etsem de:) gelirsen haberleşelim..

Bugün bi JCB-Zetor kapışması oldu yazmasam çatlarım:)

Palet indirmeden geldim başka bi tır arada orya gececem.. kavsakta kırmızı yandı, arkama belediyenin JCB geldi.. biliyom kavşağı döner dönmez düzlük var sollayacak..

yeşil yanar yanmaz dönüp en sağ şeride yerleşip 4-5-6 el gazını sona dayadım... arayı epey açtım.. biliyom otomatik vites JCB hemen yetişemedi.. ama bizim son gaz 40 onun 50 km..

düm düz asvaltta arayı sürekli kapatıyo.. yanaştı yanaştı sollamaya çıktı.. Zetor aynen son gaz.. koşu atları gibi yarım baş öne geçti.. ilerde tatlı rampa var biliyom yığılacak.. tam solluyo..bu arada arkadan bikaç araç korna yaptı.. sağ şeritte biz, solda jcb ana yolu kapattık..

rampaya bi girdik Zetor aynen devam, JCB bizim Hidromek gibi yığıldı.. velhasıl geçemedi, arkada kayboldu:)

şimdi çarşıda bi yakalasam o operatörü içecem bi çayını:)

bu arada bugün 2 tır palet indirdik.. ilki 1600 kg palet, 2. tır 1 tonluk 26 palet.. toplam 40-50 ton.. her seferinde iyiki varsın Zetor diyesi geliyo insanın.. o kadar tatlı çalışıyo..

Zetor Türkiye yeni mümessil tam anlamıyla oturmadı.. Bursa fuarında olacaz demişlerdi..

En iyisi kendi ana sayfasından net bilgi almak..

Bu arada Zetoru bozmak için ya acemi olmak lazım yada epey uğraşmak:) şaka bi yana 1 ton bile olmayan ağırlıklarda kepçeli 4x4 100 bg biçok motorun ön düzen bozduğu, keçe patlattığı, jant çatlattığı vakidir..

Zetor-90.. 2 senedir kaç tır/kaç palet indirdik unuttum.. en son bugün 2 tır indi.. 1 tonluk paletleri hiç duymadı kucağında bebek var.. 1600 kiloluk paletlerde de çok iyiydi.. maksimum 1800 kiloyu gördü.. ön teker merkezinden 2 metre uzakta 1800 kilo daha çoğunu gözümle görmedim henüz.. Hidromek-JCB bile 2 tondan sonra çok kasılıyo gerçi onların palet çatalı kovanın önünde ama sonuçta onlar tam iş makinası..

En önemlisi de marşa bastığında işe giderken iş ne olursa olsun hep yüzün gülüyo:)

http://www.sahibinden.com/ilan/is-makineleri-sanayi-tarim-makineleri-traktor-zetor-yedek-parca-aydin-galeri-guvencesiyle-176853492/detay

TÜM PARÇALAR TAMAMEN ORJİNALDİR KESİNLİKLE YAN SANAYİ DEGİLDİR
HİDROLİK YAG POMPASI
DİREKSİYON YAG POMPASI
RADYATÖR
ÇİFT ÇEKER ÖN DİNGİL YAG POMPASI ÜSTÜNDE
TEK ÇEKER ÖN ROT TAKIMI YAG POMPASI ÜSTÜNDE
PİSTON KOLU
ŞARZ DİNAMOSU
MARŞ DİNAMOSU TAMİR TAKIMLARI
MARŞ DİNAMOSU UFAK OLANLARI
KLİMA PANELİ KOMPLE
SİNYAL KOLU - SİNYAL CAMLARI- ÖN FARLAR ARKA SİNYALLER KOMPLE
VİTES DİŞLİLERİ
HAVA- YAG- MAZOT- HİDROLİK ORJİNAL VE YAN SANAYİ ÇEŞİTLERİMİZ VARDIR
BOL MİKTARDA AKS DİŞLİSİ ARKA CER DİŞLİLERİ
ORJİNAL KABİNLİ TRAKTÖRLERİ EKZOS TANKI YUMARLAK OLAN KABORTANIN İÇİNDEKİ
FREN DEPRİYAJ MERKEZLERİ SUANDA ELİMİZDE AZ MİKTARDA KALMISTIR İSTEGE BAGLI SİPARİŞ VEREBİLİRİZ
KONTAK ANAHTARININ OLDUGU ÖN PANEL PLASTİKLERİ
VS VS VS VS........... YAZ YAZ BİTMEZ İSTEDİGİNİZ BİŞİ VARSA ARAYIN YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞALIM