arkadaslar yeni mevhollad tt65 bahce tipi aldim

Arkadaslar nevhollad tt65 teksira silaj makinasini calistirirmi birde romork olacak yani traktor silaj makinasi romork tarlada bu sekilde bicim olacak tt65 in gucu yetermi veya boyle yapan oldumu tt65 bahce tipi cevaplarinizi bekliyorum saygilar?

Ynt: arkadaslar yeni mevhollad tt65 bahce tipi aldim

Hayırlı olsun.65 hp bir traktör hem slaj makinasini çevirip hemde romorku rahat ceker.Bizim 60lik erkunt hem makinayi cevirip hemde 6 tonluk çift ilaveli romorku rahat çekiyor.

Ynt: arkadaslar yeni tt65 aldim arza oluyormu cok

:S :S :SBirde arkadaslar tt65 lerde arza olayi fazla olurmu yakitlari nasildir ben basak 2075 alacaktim bir arkadasimin gazina gelip nevhollad tt65 aldik basak pirim yapmaz ve nevhollad daha iyidir ondan dedi simdiden tskr sygilar cvplarinizi bekliyorum

metin tt65 link=topic=76988.msg909734#msg909734 date=1407404614' Alıntı:
Birde arkadaslar tt65 lerde arza olayi fazla olurmu yakitlari nasildir ben basak 2075 alacaktim bir arkadasimin gazina gelip nevhollad tt65 aldik basak pirim yapmaz ve nevhollad daha iyidir ondan dedi simdiden tskr sygilar cvplarinizi bekliyorum
hayırlı olsun gücü yerinde makine kesilmez hiç bi şekilde merak etme tt65 ile çift sıra ile kullanan vardı forumda videosuda var heleki yeniler cidden güçlü

metin tt65 link=topic=76988.msg909734#msg909734 date=1407404614' Alıntı:
Birde arkadaslar tt65 lerde arza olayi fazla olurmu yakitlari nasildir ben basak 2075 alacaktim bir arkadasimin gazina gelip nevhollad tt65 aldik basak pirim yapmaz ve nevhollad daha iyidir ondan dedi simdiden tskr sygilar cvplarinizi bekliyorum
resmını paylasır mısınız