TOHUMLUK KETOS ARPA

arkadaşlar hacimmetin ektiği tohumdan ekecem ben bu yıl tohum araştırması yaparken salihlide bi arkadaşta buldum 25 ton kadar var elinde ilaçlanmış çuvalda almak isteyen olursa yardımcı olurum . kendim bulunca arayan vardır diye sizlerlede paylaşmak istedim .. sertifikalıdan ekilmiş 2012 yılında 2012 yılı mahsülü tohum çok temiz

Ynt: TOHUMLUK KETOS ARPA

valla burdada kumar ömer .. 300 kg aldıgım dediği sene o bol yağışlı 2012-2013 senesi bu sene ekili olsa 50 kg vermezdi burda kıraçlar ortalama 80 kg ile biçildi bu sene .. kıraça ekilen her mahsül nolursa olsun her sene kumar yağarsa oluyo yağmazsa olmuyo . ama denemekten zarar gelmez 5 dönüm ekip bakmak lazım .

ali abi dün konuyu gördüm bugün seni arayacaktım ama bir türlü arayamadım... bende ketoz tohumu arıyordum iyi denk geldi... en kısa zamanda gelip alıp gideceğim... bende kıraça ekmeyi planlıyorum...

öncelikle belirteyim ketos arpa tohumunun orjinali artık ithal edilmiyor üç yıldan beri ketos ekicisiyim çok güzel bir cins elinde olan kıymetini bilsin ortalama aldığım verim 550 kg 70 dölüm vardı aşırı yağış ve gübreden 30 dölümü yattı o halde 36 ton arpa biçtim takdir sizin ok-*-s