285 nadas oncesi bakim

Bu hafta tarlalari surmeye baslayacaktik yagmur yagmasaydi.havalar sicak o yuzden eski yag asinma cok olur diye yaglari degistirdim.bu sefer mobilden vazgecip castrol crb rx dizel yag kullandim uzerinde durashield teknolojisi yaziyor tenekenin
-Sanziman yag kontrolu
-Grasorluklerin greslenmesi
-Mazot ve yag filtre degisimi
-Hava filtresi temizligi
Yapilanlar bunlar yeni romork almistik daha once burda paylasmistim pistonu bos olunca motordan biraz yag azalmis mobil 422 ile tamamlandi.simdi tarlalar kurusun nadasa tam gaz devam :))

Anahtarli fotografta hazine odasini aciyoruz :D

Ynt: 285 nadas oncesi bakim

Hayaller, hedefler güzel lakin daha alt seri alıp düzgün ekipman dizmek daha mantıklı olur her bakımdan. Varını yoğunu motora verip ekipmandan kısmak bana züğürt tesellisi geliyor söz meclisten dışarı zira kasdettiğim siz değilsiniz Hüseyin ve Sertaç kardeşlerim

historyman link=topic=77202.msg912476#msg912476 date=1408392252' Alıntı:
Hayaller, hedefler güzel lakin daha alt seri alıp düzgün ekipman dizmek daha mantıklı olur her bakımdan. Varını yoğunu motora verip ekipmandan kısmak bana züğürt tesellisi geliyor söz meclisten dışarı zira kasdettiğim siz değilsiniz Hüseyin ve Sertaç kardeşlerim
bizde şakasına diyorz zaten mf 8700 ü almak kim biz kim :)

historyman link=topic=77202.msg912476#msg912476 date=1408392252' Alıntı:
Haklısın abı fakat bizlerı ya da tüm TRAKKULUBÜ ayakta tutan hayaller. :) Hayallerimiz ve umutlarımız olmasaydı zaten TÜRKIYE mız gibi çiftçinin her an ezildiği yerde bu işi yapmazdık.