Trakkulüp Gezi ve Organizasyonları İstek Bölümü

Değerli üyeler,

Geleneksel hale gelmeyen buluşmalar dışında beraberce , sizlerinde desteği NH fabrika gezisini bu sene gerçekleştirdik.
Malumunuz üzere hala iş sezonu devam ediyor , ayçiçek hasatları ve sonrasında ekim faaliyetlerinden sonra kasım ayı sonlarına doğru nispeten çiftçilik bakımından durgun sezon başlamış olacak. Mart ayı sonuna kadar bu dönem devam ediyor , tabi bölge bölge değişen şartlar var.
Gezi ve organizasyon sezonuna yeterli zaman varken bu konuda siz değerli üyelerimizin fikirlerini duyup , forumun nabzını tutmak istedik , bu sebeple bu konuyu açıyoruz.
Sizlerinde geziler konusunda , organizasyonlar konusunda istek ve önerileriniz varsa bu başlık altında paylaşmaktan çekinmeyin , herkezin fikrini dikkate alacağız.

Benim aklıma gelenler,
Erkunt gezisi
Hattat gezisi
Tekrardan NH gezisi
Tümosan Gezisi

Büyük tarım aleti üretici firmalara veya makina üretim bölgelerine yapılacak geziler. Örneğin Konya Bölgesi , Hayrabolu Bölgesi , büyük firmalar olarak Özdöken gibi , İrtem gibi , Ünlü gibi firmalardan randevu alınarak ürün tanıma , firma tanıma gezileri düzenlenmesi aklıma geliyor.

Fuar gezileri ve buluşmaları olabilir.

Sizlerinde görüş ver önerilerinizi bekliyoruz.

Hoşçkalın.

Ynt: Trakkulüp Gezi ve Organizasyonları İstek Bölümü

Ufuk abi yarın Erkunt traktör eskişehirde denemeler yapacak bölge müdürünü iyi tanıyorum yarın beraber gideceğiz denemeye orda bu konudan bahsedeyim bi Erkunt traktörden başlayalım derim, şubatta tarih uygun olmadı toparlanamdık olmadı biyerden başlarız :)

bilal tıraşçı link=topic=77244.msg912926#msg912926 date=1408558398' Alıntı:
Ufuk Abi Planın Güzel Tümosan da Dahil Fakar Neden Tekrardan NH Gezisi Düşündün?
NH ' ın yeni fabrikası açıldı Sakarya da , orası olabilir , veya gitmeyen merak eden üyelerimiz olabilir.

ufukk link=topic=77244.msg912957#msg912957 date=1408561634' Alıntı:
Bu adamla gitsek mesela Ankara NH ' a , fabrikaya değilde bizi Ankara pavyonlarına götürür. :)
dalmayın az durun ... :)
Barış,ufuk.. ve beyler...
bence kendimizi dahada çok tanıtıp artık kendimize iyi bir sponsor bulmanın zamanı gelmedimi..
geleneklsel bulusmalarda ve gezi organizasyonlarında tepeden tırnağa masraflarımızın arkasında olacak büyük firmaların artık kapısını çalalım..
Eğer bunu başarırsak..
buluşma ve gezi organizasyonlarına katılım zirveye ulaşır.
ve buda daha çok söz sahibi olmamız anlamına gelir...
ne dersiniz...

ufukk link=topic=77244.msg912957#msg912957 date=1408561634' Alıntı:
Bu adamla gitsek mesela Ankara NH ' a , fabrikaya değilde bizi Ankara pavyonlarına götürür. :)

Abi Ankara ' da pavyona gideceksen bu adama ne gerek var şeyse şeyederiz ;)

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=77244.msg912959#msg912959 date=1408561810' Alıntı:
bence kendimizi dahada çok tanıtıp artık kendimize iyi bir sponsor bulmanın zamanı gelmedimi..
geleneklsel bulusmalarda ve gezi organizasyonlarında tepeden tırnağa masraflarımızın arkasında olacak büyük firmaların artık kapısını çalalım..
Eğer bunu başarırsak..
ne dersiniz...
Fikir güzel ama nasıl olacak işte abi :S

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=77244.msg912959#msg912959 date=1408561810' Alıntı:
Eğer bunu başarırsak..
ne dersiniz...
Büyük firmaların genelde bu tarz gezileri var.
Mesela MF e sordum geçen sene yurtdışı gezisini , yanlış hatırlamıyorsam bir seriden traktör alanları götürüyoruz dediler 7600 serisi olabilir.
Bayiler kanalıyla NH gibi , Erkunt gibi firmalara düzenlenen gezilerde bir gece konaklamada sağlıyorlar , bu sene amacımız bu zaten.
Lakin sağlam referanslar lazım. Bakacağız duruma , tüm imkanları zorlayacağız.
Sen geliyor musun peki? :)

Neyse konuyu güzel kaynattık hep beraber , konu ile ilgili alakasız mesajları siliyorum , ama içimizdeki geyik hasretini başka konudan devam ettirelim , burada bu organizasyonla ilgili mesajlar kalsın.

ufukk link=topic=77244.msg912968#msg912968 date=1408562214' Alıntı:
Neyse konuyu güzel kaynattık hep beraber , konu ile ilgili alakasız mesajları siliyorum , ama içimizdeki geyik hasretini başka konudan devam ettirelim , burada bu organizasyonla ilgili mesajlar kalsın.

Sağol Ufuk Abi. Kendimizi kaybetmişiz cidden. Silmen iyi oldu.

Abi organizasyon ve gezi olayında sadece traktörlerle sınırlı kalmayalım bence. Belli başlı ekipman üreticilerine de geziler düzenlenebilir.

Mesela:

Gürşah Römork,
Çelmak,
İrTem - Kurt

Hem bu şekilde ihtiyaç sahibi üyeler de istedikleri ekipmanları fabrikadan toplu (doğal olarak indirimli) alma fırsatı yakalar.

Eskişehir de de Hisarlar makina var toprak mikserinden, traktör kabinine,çekilir tip pamuk toplama makinasına kadar geniş ürün yelpazesine sahip makina fabrikası orasıda gezilebilir.

ufukk link=topic=77244.msg912965#msg912965 date=1408562140' Alıntı:
Büyük firmaların genelde bu tarz gezileri var.
Mesela MF e sordum geçen sene yurtdışı gezisini , yanlış hatırlamıyorsam bir seriden traktör alanları götürüyoruz dediler 7600 serisi olabilir.
Bayiler kanalıyla NH gibi , Erkunt gibi firmalara düzenlenen gezilerde bir gece konaklamada sağlıyorlar , bu sene amacımız bu zaten.
Lakin sağlam referanslar lazım. Bakacağız duruma , tüm imkanları zorlayacağız.
Sen geliyor musun peki? :)
ben bu sene anca ve sadece geleneksele gelebilecem..
geriye kalan organize veya şu sponsor işini buradan halletmeye çalışıcam..
ileride kışın palandökende kayak ve gezi organizasyonu düşünüyorum.
bu arada geleneksele umut,kadirle beraber geliriz büyük ihtimalle..

Birileri #gezi mi dedi :D neyse gezi ve organizasyon tehlikeli kelimeler, kışa doğru olabilir, bu ara benim gezi programında; Tarım kredi, Ziraat bankası, 76 yı aldığım galeri ve en son trakyabirlik var.:S

nailyetek link=topic=77244.msg913024#msg913024 date=1408569133' Alıntı:
Birileri #gezi mi dedi :D neyse gezi ve organizasyon tehlikeli kelimeler, kışa doğru olabilir, bu ara benim gezi programında; Tarım kredi, Ziraat bankası, 76 yı aldığım galeri ve en son trakyabirlik var.:S

Senin gezi programına katılım zayıf olur Abi. Kendimden biliyorum kimse yanında olmuyor.

Kalbimiz seninle..

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=77244.msg912981#msg912981 date=1408563283' Alıntı:
ben bu sene anca ve sadece geleneksele gelebilecem..
geriye kalan organize veya şu sponsor işini buradan halletmeye çalışıcam..
ileride kışın palandökende kayak ve gezi organizasyonu düşünüyorum.
bu arada geleneksele umut,kadirle beraber geliriz büyük ihtimalle..
inşallah nasip olurda hep beraber gideriz abi çok istiyorum

Hisarla
aslan26 link=topic=77244.msg912978#msg912978 date=1408563105' Alıntı:
Eskişehir de de Hisarlar makina var toprak mikserinden, traktör kabinine,çekilir tip pamuk toplama makinasına kadar geniş ürün yelpazesine sahip makina fabrikası orasıda gezilebilir.
Hisarlar tarım araçları işini yavaşlatmış gibi görünüyor. Yaklaşık üç aydır fabrikanın önünde bir kaç tamburlu çayır biçme makinasından başka bir şey yok. Daha önce fabrikanın önü ağzına kadar rotovatör ile doluydu.