Massey almayı düşünüyorumama kafam karışık

Merhaba ben masseylerın yenı serılerındenn almak istiyorum 5455 yada 5611 ama düşük saatte çok satan var buda kafamı karıştırıyor sizce sebep nedir massey kullanıcıları bilgi verebilirmi bide fiyatlar nekadardır bayıden bayıye degişiyor galiba

Ynt: Massey almayı düşünüyorumama kafam karışık

Yeni motorların yakıtı bakım gideri aniden çıkan arızalar ve bunların maliyetleri çiftçinin belini kırıyor birde paradan geçtik parça 2günde geliyor bazen 1 hafta bekleyen var her markada böyle yani bende john deere var geri satma niyetim var eskiye dönme niyetindeyim 285 265 70 56 66 gibi motorları arar oluyor insan bir bakım yaptırıp 15 sene kullan parçası bakkalda bulunuyor 398 düşünüyorum birazda

Haklısın ben sıfır ithal new holland aldım bin pişman oldum büyük zarara sattım yakıt çok çekiş yok şimdi aynı hatayı yapmak istemıyorum 398 var bende onu asla satmam her işi yapıyor arıza nedır bilmez masseyden şaşmam daha ama bu yeni serileri bilmiyorum

Massey Ferguson alıyorsan 5400 serisi ve üzeri olacak..
Ben kolay kolay arıza yapacağını sanmam massey ferguson traktörün babası..
imkanım olsa bende alırdım bi 5410 ana işler için ara işlere de Erkuntumu kullanırdım :)
Gökhan Özkan abinin euro işini çözmesini bekliyom :D

kardeşim eski eskidir. 5400 hele öyle 398 le falan kiyaslanacak traktör değil. Seni bilmem ama benim için bu devirde rahatlık güç ve yakıt önemli. paran varsa kendini düşün ve kullandigin makinadan zevk almaya bak.