Satılık 1. Sınıf Kuzulu Koyun (sebazios)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Arkadaşlar bir yatırım nedeni ile kendi koyunlarımdan 15 tane kadar satma planım var.

Link ve gerekli bilgiler aşağıda:

http://www.sahibinden.com/ilan/hayv...-satilik-1-sinif-kuzulu-koyun-176903843/detay

Linke ulaşamayın varsa gerekli açıklama şöyledir:

Yetiştiriciden 1. Sınıf 15 adet Merinos ve Trakya Kıvırcığı koyun altlarındaki 25 adet kuzusu ile birlikte satılıktır.

Hayvanlar istisnasız her sene 2 döl veren, özenle seçilmiş, kendi yetiştirdiğimiz damızlık hayvanlardır. Şu an ki doğumları da 2. doğumlarıdır zaten. (Ana döl Şubat ayında alındı)

Toplam 15 koyun ve (altlarında) aynı koyunlara ait 25 adet kuzuları vardır. Doğrusu 15 koyundan 27 kuzu alındı lakin gelişim problemi yaşamamaları için üçüzlerden 2 tanesinin birer kuzusu altlarından alındı. Bu nedenle koyunlarla birlikte 25 kuzu verilecektir. Toplam 40 hayvan.

Kısaca 2. döldeki ikizlik oranları dahi %90 ' ın üzerindedir. İlk döl verimini buradan hesap edin.
'Ha doğurdu, ha doğuracak, döl şu gün başlayacak, yok bugün başlayacak, 2 kez doğururlar, hep ikiz yaparlar' lafları yok. Kuzu altında, kanıt ortada..
Hayvanlar içerisinde hasta, kuzusunu almayan, sütü yetmeyen, tek meme yada bakım gerektiren tek bir hayvan dahi yoktur. Sabah kapılarını açar, akşam kaparsınız. Özel olarak ilgilenmenize gerek yok. Kendileri kuzularına bakarlar. Bu kadar net.
Fotograflar hayvanların kendi fotograflarıdır. Besisine-keyiflerine bakan 'doğum yaptıklarına' inanmaz.
Tamamı küpeli ve kayıtlıdır. 9 ' lu karma, şap, brucella, ektima, iç-dış parazit gibi gerekli tüm aşıları yapılmıştır.

Sadece kuzuları normal bir bakımla 4 ay sonra en az 11-12 bin liraya kapınızdan alacaklarına garanti veririm. (Sürekli yaptığımız iş) Niyetlenen arkadaşa koyunlar neredeyse bedavaya gelecek.

Koyun başı 1000 lira, toplam 15.000 lira. Peşin, Pazarlıksız.

Nakit ihtiyacı nedeni ile satılık.

Not: Cibre, dökük, marazlı, bedava hayvan arayanlar, rica ediyorum aramasın. Sitede aradıkları tip satılık hayvanlar mevcut. Kalitenin bir bedeli vardır.

Ynt: Satılık 1. Sınıf Kuzulu Koyun (sebazios)

Hayırlı satışlar, bereketli olsun Yılmaz...Yakında olsan kaçırılmaz da uzaklık büyük engel bu tarz işler için...

Hermiyas link=topic=77356.msg914352#msg914352 date=1409043365' Alıntı:
Hayırlı satışlar, bereketli olsun Yılmaz...Yakında olsan kaçırılmaz da uzaklık büyük engel bu tarz işler için...

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=77356.msg914353#msg914353 date=1409043550' Alıntı:
Hayırlı satışlar yılmaz ..
iyi bir ticaret olur inşallah. .
hayvanlar gerçekten seçme. .

Murat Abi, Yusu Abi ikiniz da sağ olun.

Gece geç saatte verdim ilanı. Su an herhalde satıldı. Biri Edirne ' den digeri buradan iki arkadaş bugün görmeye gelecekler.

Aslında satılacak hayvanlar degil de, söz mala geçiyor.

Hayırlı satışlar Yılmaz, alacak olan çok şanslı. Senin koyunlara nasıl baktığını hepimiz biliyoruz. Umarım değerini bilen biri alır.

Sagolun arkadaslar.

Herşeyde bir hayır var. Bu yıl çıkan dişi kuzulardan yerine koymak gerecek. Canlı mal. Bakarsan ürüyo.

Gürsel, esnaf agzi olsun diye soylemiyorum, arkadas kim olur onu da bilmiyorum ama kıymetini bilirse hayır duası eder.

yılmaz kardeşim öncelikle kararın hayırlı olsun . hayırlı satıilar dilerim . arayan olursa yönlendiririm .biliyorsun benim daha once bir çiftlik projem vardı fakat şimdilik ileri bir tarihe öteledim . tam benim için uygundu ama malesef şu anda karar buzdolabında duruyor . sana hayırlı müşteriler .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...