Trakkulup Üyelerinin Hız Rekorları

Ynt: Trakkulup Üyelerinin Hız Rekorları

bu ne hız tutkusu abilerim ya ben 90 ı gecemiyom hızı kesinlikle sevemedim keşke sizlerde yapmasaniz Allah hepimizi kaza beladan korusun trafik kazası çok kötü kadının biri bizi uçurdu araba 3 takla attı içinden sağ çıktık şükürler olsun alacak nefesimiz varmış demek ki o günden buyana ne kadınların sürdüğü araca biniyorum nede kullandığım araçta 90 ı geçiyorum

sebazios link=topic=77373.msg914589#msg914589 date=1409092625' Alıntı:
(Gökhan yokken flood yapayım)

Karayolunda 200 km ' ye kadar herşey normal. 250 ' den sonra birşeyler değişmeye başlıyor. 300 ' ü görmedim ama anlatanlara göre boyut değişmeye başlıyormuş.

Şöyle ki:

http://youtu.be/0isZR0mfyV8

Bir taşa denk gelse... ;D

Yılmaz abi paylaştığın video BMW 8.50 ci modeli. Fena bir araç.

Gelelim bana.
* Kia Sorento ile 195 km/h 200 kadran vardı.
* 2.0 CDTİ İNSİGNİA ile 180 km/h dahada basmak için fırsat olmadı. Bu taraflarda basmak için pek yol yok. Olan yollarda da radar ve jandarma var :( :D

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=77373.msg914586#msg914586 date=1409091380' Alıntı:
ben bi kere köpeklerden kaçmak için büyük hız yapmıştım ...
bi ara ayaklarımın görünmez olduğunu farkettim .... istersen kaçma...
ama köpeklerde bayağı azimliydi... yakaladılar...
4 tane köpek beni yerde sürüklemeye başladılar...
dizkapağım ve ayaklarımda yırtılmalar oldu...
neyse acile iniş yaptık.. diktiler sonra tetanos ve kuduz aşısı (26 gün )karnımdan vuruldum..
o günden sonra öyle bir daha koşamadım...
60 yaptın mı abi ? Geçmiş olsun bu arada hehe

Sürat felakettir, Murhpy Kanunlarının 1923. maddesinin A fıkrasını B bendine göre, risk aldığınızda sorunla karşılaşma ihtimaliniz 5 ile çarpılır...

Sürat yapan arkadaşlar yaptıkları aracın 4 teker lastik hawalarını sorsam ezberden söyleyemezler...
Kullandığım bütün araçların lastik hawalarını ezberden bilir haftalık yada şehirlerarası yola çıkacaksam kontrol ederim, sizi hayata o 4 yuwarlak teker bağlar....

Ha bu arada asla sürat yapmam cruisea basarım 90nı geçmem, şehir içinde de 70i geçmem...
Desemde bir gece Konya ' dan 12de çıktım 3,5 da ewde yatakda idim, 3,5 saatte Ankara-Aştiye gidip gelmişliğim war gerisini siz hesap edin...Hayatımın en hızlı şöförlüğü idi başka da olmadı...

Lütfen hız yapmayınız....

http://tr.wikiquote.org/wiki/Murphy_Kanunlar%C4%B1

ilginç bir konu dikkatimi çekti :)

Renault 9 1.4 - 180
Daewoo Nubira 2.0 - 240
Palio sporting 1.6 - 225
Dacia Duster - 180
Honda Civic vti - 245
Fiat uno 1.4 ie - 210
Tiguan 2.0 - 180
Opel Astra 1.6 - 200
Opel Vectra 2.0 -230
New Holland L95 - 57
Massey Ferguson 3.095 65

Hatırladıklarım bunlar :)

Wv Scirocco R 253 kmh. Bilecik eskisehir yolunda .Traktörü sorarsanız Ford 3610 72 kmh depoda benzin yağ mozot karışık pompa az açık. Seat leonun dijital göstergesi ile ölçülmüştür. Evet ben 72 kmh diyorum tam gaz yokmu daha hızlısı :)

Yapılır.

Peugeot Mobiletlere depoyu fulleyip 0.05 litre (50 gr civari) yani yarım çay bardağı tiner atıp egzozundan alevler çıkarken 120 yapan uçuklar biliyorum. (Nazilli civarında yarışları dahi vardır)

Golden shot bi nevi. (kullanana da, araca da)

Ha o motordan bir daha hayır gelir mi?

Tartışılır.

Evet bunun nesi garipki sadece 10 numara yağda koysan çalışıyor bu traktör :) eskilerin efsanesi fordlar ne çabuk unutuldu :) şaka Bi yana şuan pompasını ayarlattım ve 65 km gidiyor orjinalinde. Benzin ve yağı motora katma sebebi sibobları temizlemesi ve daha hızlı yanmasıdır. Ee bununda bir ölçüsü var yaklaşık tam depo mozota 4 litre benzin ve 10 numara ince yağ. Bunu sürekli yaparsanız motor zarar görür. Pompa açma olayına gelince o ayar civatasını 4 5 tur çevirdim pek fark etmedi zaten.