case jx75c aldım

Ynt: case jx75c aldım

Aramıza hoş geldiniz :)
Traktörünüz de hayırlı olsun güle güle kullanın, ayrıca ağırlık artırılması çekişi artırır zıplama olayını biraz azaltır ayrıca lastik hava basınçlarını kontrol edin :)
Resim ve video paylaşımlarınızı bekliyoruz ;)

Case ' lerin klasik sorunu bu zıplama. Kabine çok fazla darbe göndermesi. Yani darbeyi kabine kadar ememesi sorunu. Lastiklere bakın iyi olur ağırlıklarıda kontrol edin aynı şekilde NH ' lerde çok zıplıyor. MF bu konuda daha nazik. Beni en şaşırtan ise Başak-Erkunt bu konuda çok başarılı darbeyi pek hissetmiyor veya bana öyle geldi.

herkezden allah razı olsun sagolun caseyi aldıgım bayiden sıpariş verdim ek agırlık için ama fiyatı 400 tl dediler yinede alıcaz mecbur çünkü çok ihtiyacı var traktörün fiyatını soran arkadaş söle oldu bende 266 golt vardı 2004 model sanradan takma kabinli 45 milyar verdim ama sanki 5 milyar fazladan verdim gibi :)

babaagaa link=topic=77397.msg915211#msg915211 date=1409342561' Alıntı:
herkezden allah razı olsun sagolun caseyi aldıgım bayiden sıpariş verdim ek agırlık için ama fiyatı 400 tl dediler yinede alıcaz mecbur çünkü çok ihtiyacı var traktörün fiyatını soran arkadaş söle oldu bende 266 golt vardı 2004 model sanradan takma kabinli 45 milyar verdim ama sanki 5 milyar fazladan verdim gibi :)

s.a ilk önce hayirli olsun traktörün bende yeni aldim jx75c 4,5 gündür dediğin gibi ziplamasi fazla daha fotolarini yoğunluktan atamadim siteye bende dün td 85 arka ağirliğindan alim satimcidan 2 tane aldim çiftini 250tl aldim 50 tl 6 civata ve siyah sprey aldim orjinal onlari takacam cantlar in iç tarafina inşallah ziplamayi keserler fiyat olarakta 68 bine aldim trafik sigorta si plaka her şey içinde lif otomatik artik oryinal takiliyor fabrikadan ayrica kolar kancali ve kolar eskilere göre kalinlaştirmişlar traktörden
Ziplamanin dişinda kulanimı rahatliği super

musa kazım değer link=topic=77397.msg915212#msg915212 date=1409343666' Alıntı:
s.a ilk önce hayirli olsun traktörün bende yeni aldim jx75c 4,5 gündür dediğin gibi ziplamasi fazla daha fotolarini yoğunluktan atamadim siteye bende dün td 85 arka ağirliğindan alim satimcidan 2 tane aldim çiftini 250tl aldim 50 tl 6 civata ve siyah sprey aldim orjinal onlari takacam cantlar in iç tarafina inşallah ziplamayi keserler fiyat olarakta 68 bine aldim trafik sigorta si plaka her şey içinde lif otomatik artik oryinal takiliyor fabrikadan ayrica kolar kancali ve kolar eskilere göre kalinlaştirmişlar traktörden
Ziplamanin dişinda kulanimı rahatliği super
sizdemi takas yolu ile aldınız traktörü eger dediginiz gibiyse beni fena çarpmışlaar agırlıgın faydası oldumu sizede hayırlı olsun kazasız belasız inş