Kaderine Terk Edilmiş Zetorlar//İstanbul

Askere gitmeden önce bu zetorların konusu geçmişti.Gider bir bakarım demiştim ama kısmet olmadı.Geçenlerde yine sahibinden.com sitesinde görünce bir ara gideriz dedim unutuldu gitti. Bugün aklıma yeniden geldince pazar uğraşısı bir gidip bakayım dedim.
Motorlar ,pardon Zetorlar ))) öyle kendi haline bırakılmış.Bir umut kapılara asıldım kilitli.Sağı solu bırkaladım kurcaladım gelen giden yok adeta kaderine terk edilmiş bende birkaç fotoğraf çekip döndüm.Bir kaç fotoğrafta ilandan aldım maksat konu daha bir yeşillensin.

Ynt: Kaderine Terk Edilmiş Zetorlar//İstanbul

YENİCİ Ayberk link=topic=77451.msg915591#msg915591 date=1409512784' Alıntı:
Yazık....birisinin lastiği bile çökmüş..
135 liğin sol arka ezilmiş,yaprak içinde duruyor.
YUSUFTUYLUOGLU link=topic=77451.msg915592#msg915592 date=1409512836' Alıntı:
Güzel ve hüzünlü. ..yokmu bunların talibi acaba. .
Yok herhalde abi uzun zamandır duruyor.Bana sayısal çıkmasını bekliyorlar herhalde :D
ufukk link=topic=77451.msg915595#msg915595 date=1409513214' Alıntı:
Makul fiyatlar belirleyip , bu makinaları ellerini tutana satmaları lazım , yazıktır mili servet orada heba olup gidecekler.
Sahipleri zengin herhalde abi , Milli servet artı şahsi servet

Böyle sağda solda ziyan olan çok araç var. Gümrüklerde de böyle çok araç var, leasing şirketlerinde ve yediemin depolarında da. Gerçekten bazen görünce insan üzülüyor. Yazık diye...

JD bildiğiniz gibi bazı hukuksal anlaşmazlıklar ve ana dağıtıcı sorunları sebebiyle birkaç sene piyasada hiç yoktu , son bir ara yeniden gelmeye başlamadan önce ilk gelen makinalar sanırım 5715 serisiydi çoğu , çok uzun bir zaman Yeşilköy gümrüğünde beklediler açık alanda , o zamanda yazık oluyor diye düşünmüşyüm bu makinalara , 4 mevsim üzerinden geçmişti yepyeni makinaların

80 ' lik yada 70 ' liğe bizim niyetimiz vardı ama şimdilik dursun dedik..

ihtiyacı olana tam kelepir tam fırsat..

bizim 6421 bile o küçüçük haliyle çok harika iş yapıyo.. bunlar duman eder yeni kasalar..

UÖZKAN.77 link=topic=77451.msg915652#msg915652 date=1409543639' Alıntı:
80 ' lik yada 70 ' liğe bizim niyetimiz vardı ama şimdilik dursun dedik..

ihtiyacı olana tam kelepir tam fırsat..

bizim 6421 bile o küçüçük haliyle çok harika iş yapıyo.. bunlar duman eder yeni kasalar..

dostum bu işe bir el at trakkulup kampanya görsün promosyon görsün
fiyatı uygnolursa 135lige ben talibim :)

UÖZKAN.77 link=topic=77451.msg915656#msg915656 date=1409545163' Alıntı:
valla Yavuz.. 135 ' liğe 90 tl civarı istiyorlardı.. liste fiyatının çok çok altında.. lazer tesviye, büyük pulluk ne takarsan tak..

135 ' lik bu. önünde yanında motor gidemez ama olmayınca olmuyor işte..

Lolus SIA: Final2 Zetor vs Fendt Traktordienas 2011 LV

dostum o işin çözümü yine sende
adamlara diyeceksin sizin makinaları siz 10 senede satamazsınzı verin bana hepsi satayım tabi toplu halde adamalrın malını satacagın için normal dedikleri o fiyatların dahada altında alma olasılıgın var ve haliyle bizde senden alacagımız için bizde daha uygun almış oluruz ;)
buarada yükselin 8ton depo kapasiteli taş toplama makinası çıkmış 135lige yakışır :)

fiyat olarak da çok istikrarsızlar.
ben de 70 ' lik için konuşmuştum bir kaç kez. her seferinde farklı şeyler söylediler.
gittim gördüm de. 80 ' liğin kapısı açıktı, 135 ' lik hariç diğerleri örtülmüştü

toplu satmaya da niyetleri var, bana sahibinden.com ' dan son attıkları mesaj

muratd03 Cebinden Onaylı 07-08-2014 16:23
zafer bey 3 tane kaldı elımde 3 nu birde 155 e vereceğiz

Gönderenin Cep Telefonu : +90-532-1645159

valla Yavuz.. 135 ' liğe 90 tl civarı istiyorlardı.. liste fiyatının çok çok altında.. lazer tesviye, büyük pulluk ne takarsan tak..

Abi , İş yönünden her türlü hakkını verir kanısındayım ama tam sıkışık dönemde bir sıkıntı çıkar usta-parça eksikliği varsa diye çekiniyor insanlar,Bir nevi kısır döngü...

fendti tokat manyağı yapmış :)

vay vay fendt ye tozunu yutturdu be harika makinalar bunlar inşallah değerini bilen biri alır sesleri daha bi harika. Umut abi 135likin 0 fiyati nekadar bilgin var mı?

135 ' lik biz 90 ' lığı alırken inceledim, koltuğuna bi oturdum.. o zaman 2 sene evvel 175 BİN TL.. yüzyetmiş beş bin tl dedilerdi..

edermi eder.. ekipmanı olsun iş dayanmaz..

çekiş tek kelimeyle sıradışı, ses kamyon, kepçe sesi karışımı.. bide bizim 6421 ' den sonra kesin kanaat getirdim bunların küçüğü-büyüğü yok.. aynı işi 1 vites farkla yapar geçer..

her iddiasına varım bizim 6421.. 4/14 ' e kadar seri 2-3 çeker..

envantere gelince.. tüm samimiyetimle nakit sermayem çalışkan adam olsun.. HİÇ düşünmez hepsini alırım.. ekipmanı diz.. piyasaya taş topla, gübre çek, tesviye yap..vs.

Allah ' ın izniyle bu makineleri bozmak için ya hepten acemi yada çok bakımsız bırakmak lazım.. çok uzun yıllar iş görecek şekilde tasarlanmış üretilmiş..

İLK defa polatlıda yakından gördüm 2. el bi 8441 ' di işte hafriyat, ağır iş motoru bu dedim ve bitti.. kaputu kaldırıp kolunu-budunu bi alıcı gözle incelemek yeterli.. en pis, ağır işler için üretilmişler..

3000-4000 saate zetorlar gördüm motor bloğunda tırnak kadar yağ-pis-pas yok..

bizim eski kasa 6421 bile adamı hasta ediyo.. bunlarla tüm Bayburtun işlerine talip olurum:)

şu römorku tarlaya kadar seri 5-6 götürüyo.. damperide sona kadar rahat kaldırıyo..

Zetor 6421/Bayburt/Römork Testi

Umut abi bu traktörlerin tutulması için bir 5 6 sene gerekiyor sanırım sakaryada 2 3 adet çalışır vaziyette birini balyada gördüm 6441 di sanırsam. Samimi söylüyorum bu traktörlerin gösteriye falan ihtiyacı yok sadece numunelik her sehire girsin servis olsun New yollandı jd yi piyasadan yavaş yavaş kaldırır. Gerçekten TRAKTÖR denecek makinalar. Her türlü işe uygunlar. Elimde yeterli arazi olsa hiç düşünmeden alırız. İnşallah geleceği parlak olur turkiyenin zorlu tarlalarında zorluk tanımayan zetorları görürüz