265s i suslemek istiyorum (sizce ne yapmaliyim)

Ynt: 265s i suslemek istiyorum (sizce ne yapmaliyim)

Kare far olsun , direksiyon çemberi büyükse küçük olsun, ek piston olsun, çift Damper çıkışı olsun, kabin yoksa gold tentesi olsun :)
Bunlar güzelleştirir ama tuzlu olur

susle ama orjinale yakın olsun kaare far kısmı hoşuma gitti benimde yazıları sök massey ferguson yazıllarını boyan yoksa boya yaptr motor bloğunu temizlettir sonra yazıları yeniden al ve yapştr makina parlar resmen bide on frlara zenon vb bşy yap

b
çiftelerli link=topic=77476.msg916095#msg916095 date=1409692752' Alıntı:
Abi 2012 model kabin var ustunde hisarlar direksiyonu kucultcem on panjuru yeniden alcam kare farli olanindan camurluk dusunuyom bide baska oneriniz var mi
boya ferguson yazıları eskilerini at motorun blogunuda yıkat onlere zenon taktır bide kaportacıya ugra ihtiyaç varsa

çiftelerli link=topic=77476.msg916100#msg916100 date=1409694167' Alıntı:
Abi ondeki kapaklar varya massey ferguson yazan o kapaklar 2 sene once kaza oldu o zaman degisti ama yazilari yapistirmadik 1 sene yazisiz gezdi daha yeni nisanda yapistirdik bide abi herhangi bi yazi yazdiriyimmi camlara
sen bilirsin ama ben sevmem o şekil cama yazıları bence yapma

Kare far panjur xenon far direksiyon simidi ayarlanir kolcakli pilot koltuk,spor vites topuzlari gostergelerin isiklarini beyaz ampul tak on tampona 3 +ceki agizli agirlik+3 seklinde agirlik pasta cila yap hava filtren mantar seklindeyse basligi onun kova tiplisi var onu degis,on tekeerlere camurluk tentene veya kabinine sis farlari tak eksozun kivrim yana saga bakacak on numara olur

Direksiyon ve ön takım 286 gold ile aynıysa komple değişmek faydalı olur benim 286goldun direksiyonu hema ve milim boşluk ya da gezme yok direksiyonda babamın çalıştığı iş yerinde iveco kamyon var onun direksiyonundan bile rahat kişisel tecrübem. Nail abi bu işe çok kafa yormuş ve denemeleri olmuş fikir ve tecrübelerini yazacaktır bence sadece direksiyon simidini değil komple değişimini düşün derim 265 lerde boşluk oluyor ve köy yollarında değil ama asfalta çıkıp hızlandığında çok eğlenceli olmuyor bu durum.