Ray-Bay Gözlük Bulunmuştur! (mini mini buluşma)

Site üyelerimizden Halil Gürsel AYŞİT (DeHLiZ) bugün (yolu üzerinde olmam vesilesi ile) misafirim oldu.

Çok güzel bi (4-5 saat) geçirdik. Kahvede bölgemizin sürü sahipleri ile oturduk, getirdiği nefes baklavaları yedik, çiftliğe çıktık, hatta birlikte koyun bile güttük.

Kendisi hayvancılığa hem meraklı (hastalık bulaşmış bir kere) hem de konu hakkında bilgili.

Konunun ismini merak edenler için de bir açıklama yapalım:

Sen, 2 dirhem bir çekirdek giyinmiş bir Diş Hekimi ' ni, kuzulu koyunlara gönderirsen ne olur?

Tahminim 400 liralık Ray-Ban güneş gözlüğünü günebakan tarlasında kaybeder :D

Birlikte bir müddet aradık ama sonuç hüsran. Çaresiz yola çıktı (şu an İzmir ' de konferansta olması lazım)

Akabinden aramalara başladım. Üzüm topladığımız bağı gezdim, elmaların altına baktım, damı taradım yok. Malum ben yemleri koyarken koyunları otlattı günebakan tarlasında. Tam da tahmin ettiğim gibi orda düşürmüş.

Şimdi burdan kendisine sesleniyorum. Ya dönüşte uğrar tekrar misafirim olursun, ya da Ray-Ban gözlüğüm olur :D

egere5es.jpg

Ynt: Ray-Bay Gözlük Bulunmuştur! (mini mini buluşma)

jygutuhu.jpg

Kuzular iyi musallat oldu Gürsel ' e. Bakacak yeri olsa verirdim bir tane ama poliklinikte de olmaz be :)

udesugu9.jpg

Gözlüğün son göründüğü yer :)

a4e8ubej.jpg

Fotoğraftakiler (soldan sağa)

Gürsel, keçici, koyuncu, koyuncu, inekçi, koyuncu, koyuncu

ma4yvede.jpg

Güllüoğlu ' dan..

evymaje4.jpg

Guzel bir bulusma olmus Yilmaz
Arkadasin gozlugunu kaybetmesi de gayet normal
Bizim iller bankasinda calisan insaat muhendisi eniste var
Onu da inek gutmeye gondermistik ayakkabisinin birini kaybetmisti

Güzel bie buluşma olmuş Yılmaz abi. Senide artık Trakkulup Trakya buluşmalarında fuarlar ve etkinliklerde sık sık görmeyi bekliyoruz. Çorlu ile başladın devamı gelir inşallah...

Gökhan ÖZKAN link=topic=77478.msg916092#msg916092 date=1409692324' Alıntı:
böyle süprizler güzel oluyor
bende ramazan ayı içerisinde hacımmete misafir olmuştum

Gökhan Karaevli Tarla Günleri ' nde de Emin ' le buluşmuştuk böyle. Dediğin gibi spontane görüşmeler, tanışmalar cidden çok güzel oluyor.

Not: karaevlide sırf sana özel Cherry videosu çektim. Doğru anı bekliyorum 😎

alipasalierkan link=topic=77478.msg916102#msg916102 date=1409694191' Alıntı:
Güzel bie buluşma olmuş Yılmaz abi. Senide artık Trakkulup Trakya buluşmalarında fuarlar ve etkinliklerde sık sık görmeyi bekliyoruz. Çorlu ile başladın devamı gelir inşallah...

Erkan buluşmaların hepsine gitmek istiyorum ama hayvancılık malum, canlı ile uğraşıyoruz. Zaman olayını fena kısıtlıyor. Yeter ki zaman müsait olsun.

Aspir link=topic=77478.msg916097#msg916097 date=1409693152' Alıntı:
Guzel bir bulusma olmus Yilmaz
Arkadasin gozlugunu kaybetmesi de gayet normal
Bizim iller bankasinda calisan insaat muhendisi eniste var
Onu da inek gutmeye gondermistik ayakkabisinin birini kaybetmisti

Yok yok. Gürsel iyi. Koyunlar biraz zıpırdı. Ondan oldu.

emeğine ellerine sağlık ne güzel buluşma..
gürselinde ayaklarına sağlık...
umöarım güzel vakit geçirmiştirsiniz..

bizimde enişte birgün dağa doru götürdü hayvanları... hayvanlar akşama eve döndü enişte gelmedi gece 3 ' e kadar aradık anca bulduk.. ;D
kaybolmuş garibim..

burda bi Mustafa amca var.. iyi bi ineği var 8 bin tl civarı.. akşama gelmemiş çobana soruyu.. çoban 'ağaca takıldı' diyo.. oğlum ineğin ağaçta ne işi var diye koşuyorlar..

V şeklinde 2 ağacın arasına sıkışmış kalmış.. birini kesip kurtarmışlar.. :)

sebazios link=topic=77478.msg916112#msg916112 date=1409698222' Alıntı:
Gürsel inşallah okumaz bu başlığı :)

Fena benzetmeler oldu :D
Çok geç okudum :p yola çıkıyorum şimdi Ezine de kaldım gece.

O gözlüğün kaybolacağının işareti ilk bokların arasına düştüğünde oldu ama anlamadım :p vidaları gevşemiş bende sorun yok :p (koruma icgusu :p)

Bak ben yine gözlüğü kaybetmişim iyi, Yusuf abi enişteyi kaybetmiş :p bir de beni aramakla uğraşırdın heheheh

Her şey için teşekkürler tekrar güzel bir buluşma oldu. Dönüşte de uğramak için bahane oldu.

Bu arada dün gece geç saatte de olsa simentalci Barış abiye de uğrayabildim.

6e75cb4f02a25982ca3ba3d5917d5358.jpg

Bu tarz Buluşmalar gerçekten çok güzel oluyor. Vakit buldukça birbirimizi ziyaret etmek güzel olacak :)

Bu Tür Buluşmalar Bizi Trakkulüp Ailesi Olarak Birbirimize Daha Çok Bağlıyor...
Güzel Bir Buluşma Olmuş Abilerim, Fotoğraflar Ve Akıcı Güzelliğiyle Paylaşım Açıklaması İçin de Teşekkürler Yılmaz Abi ;)

güzel bir buluşma olmuş . yılmaz kardeşim ilk buluşmada güllüoğlu ile geçiştirmişsin ama dönüşte ağanın eli tutulmaz derler bizim buralarda . sen bunu ne demek olduğunu anladın .paylaşımların için ellerine sağlık .

EROL AKGÜN link=topic=77478.msg916690#msg916690 date=1409910922' Alıntı:
güzel bir buluşma olmuş . yılmaz kardeşim ilk buluşmada güllüoğlu ile geçiştirmişsin ama dönüşte ağanın eli tutulmaz derler bizim buralarda . sen bunu ne demek olduğunu anladın .paylaşımların için ellerine sağlık .

Yok be abi, dün gözlüğü teslim ettik. Tren kaçtı yani. Bi tepsi baklava almadan teslim etme diyordu arkadaşlar ama kıyamadım. Çok masum bakıyordu..

Şaka bir yana dün bağı bozuyorduk, ilgilenemedik bu sefer Gürsel ' le.