Fındıklık Tarlası için New Holland T480 mi yoksa Steyr 8053 mü ? arazim düz.

Fındıklık Tarlası için New Holland T480 mi yoksa Steyr 8053 mü ?

• Kullanılan toplam oy
    132

Selamun Aleyküm Trakkulup ailesine daha bugün katıldım ve siz uzman lara bir sorum olacak Fındıklık ta New Holland T480 mi yoksa Steyr 8053 mü .
yakıt,çekiş,kafa kaldırma, vs yönlerinden değerlendirirseniz sevinirim

Ynt: Fındıklık Tarlası için New Holland T480 mi yoksa Steyr 8053 mü ? arazim düz.

Fındıklık dediğin nedir bilmiyorum ama geçenlerde 87 yahut 89 modeldi sanırsam çok temiz bir 8053 kullandım yok böyle bir ses ve çekiş.Eğer t480 ' i 4wd düşünmüyorsan ' ' Temiz ' ' bir 8053 t480den daha iyidir diyorum

Ynt: Fındıklık Tarlası için New Holland T480 mi yoksa Steyr 8053 mü ? arazim düz.

Sen al 8053 arkana bile bakma çekişi ve yakıtı newholland dan çok çok üstün ben amcamın 8053 ' ünü kullanıyorum ondan biliyorum bizim köyde bayağı bi kişi 8053 kullanıcısı

al bi tane 4x4 levyelı t480 arkana bakma derim

Kardeşim heralde burda traktör hakkında bi şey bilmediğini çok belli ediyosun hiç new holland t480 s baskı balatasını değiştirdin mi değiştirmemişsindir muhtemelen 17.000 tl çünkü çok haketmiyo new holland ı alan adamın parası ve durumu yoktur heralde çünkü ödemesi kolay olduğu için alınan bi traktör massey ferguson herkezin ideolüdür pahalı ve gerçekten verimli bi traktör ama 3 kuruş fazla olsun iyisi olsun

• Beğen
Tepkiler: FIRTINA19