Trakkulüp 'te en çok hangi özelliği seviyorsunuz

-Objektif yorum yapan , gözü kara marka fanatikliği yapmayan üyelerimizin kullandıkları traktörler ve ekipmanlar ile ilgili yaptıkları yorumlar ve paylaştıkları gerçek hayattan alınma deneyimler
-Burası sayesinde öğrendiğim gerçek hayyattan alınma ve yaşanmış tecrübeler
-Burası sayesinde tanıdığım görüştüğüm ülkemizin birçok bölgesinden sıcak ve samimi arkadaşlar
-Burası sayesinde birçok üyemizin yöresini , kültürünü , ekip diktiği ürünleri tanıma fırsatı
-Burası sayesinde birlikte hareket edip , beraberce gerçekleştirdiğimiz dayanışma ve fedakarlık kokan buluşmalar , organizasyonlar
-Boş zamanlarda siteye girip , edilen dost kelamı
-Tarladan , farklı yörelerden , farklı işlerden bol bol multi medya içeri (uözkan ' a teşekkürler)
Gerisini sizler tamamlayın :)

Ynt: Trakkulüp 'te en çok hangi özelliği seviyorsunuz

ufukk link=topic=77503.msg916550#msg916550 date=1409857400' Alıntı:
-Objektif yorum yapan , gözü kara marka fanatikliği yapmayan üyelerimizin kullandıkları traktörler ve ekipmanlar ile ilgili yaptıkları yorumlar ve paylaştıkları gerçek hayattan alınma deneyimler
-Burası sayesinde öğrendiğim gerçek hayyattan alınma ve yaşanmış tecrübeler
-Burası sayesinde tanıdığım görüştüğüm ülkemizin birçok bölgesinden sıcak ve samimi arkadaşlar
-Burası sayesinde birçok üyemizin yöresini , kültürünü , ekip diktiği ürünleri tanıma fırsatı
-Burası sayesinde birlikte hareket edip , beraberce gerçekleştirdiğimiz dayanışma ve fedakarlık kokan buluşmalar , organizasyonlar
-Boş zamanlarda siteye girip , edilen dost kelamı

Gerisini sizler tamamlayın :)
+ rep ☺

benim bu foruma üye olalı tahmini 2 yıl oldu .fakat aktif çalışma hayatından dolayı ve köye gidip gelmemden ötürü çok fazla foruma giremiyorum ama vakit bulduğum anda girip birşeyler yazıyorum .burada gördüğümü samimiyet söylüyorum .herkez bir arkadaşımın başına bir olay gelince yardıma koşuyor .
bazen genç arkadaşlar fanatiklik yapıyor ama oda zamanla yerine oturuyor .
mesela fuar buluşması oldu (yılmaz ,alper4u ,berk ,erkan ) trakya çorlu fuarda tanıştık .çok mutlu oldum .
belki yarın erzuruma görevli gider mesela yusuf kardeşimizle tanışma imkanı olur bunun gibi . birde bir arkadaşımızın bir sorununu hep beraber çözebilirsek o zaman çok mutlu olurum . herkeze iyi akşamlar .

bu sitede insanların özgürce hiç sıkılmaksızın düşüncelerini birbirleri ile paylaşmasını seviyorum ve bazen sırf bu siteye ana başlıklara bakmaktan çok değerli üyelerimizin yaptığı yorumları okumak için giriyorum gayet samimi ve mütavazi