Zetor +100 BG Hakkında

Ynt: Zetor +100 BG Hakkında

sağol abi..

aslında Yılmaz ' la aynı fikirdeyim yani 60-100 arası ÇOK iyi ve uzmanlaşmış diye düşünüyom.. ama Forterralara +100 bg Zetorlara görmek dışında bi deneyim bilgi yok.. sadece izlediklerimiz var..

videolara bakılırsa +100 ' de de iddialı duruyo..

Yalnız tekrar etcem mesela bizim 6421.. 5421 ' den 9421 ' e kadar hepsi gramına kadar aynı SADECE turbo veya turbo kanat sayısı farklı.. 2. el alınacakken en küçüğünü almak daha mantıklı derim aynı işi 1 vites düşüğüyle yapacak çünkü..

bu dediğim 60-100 bg arası geçerli.. o yüzden 6441 abartısız 90-100 bg motorların işini yapıyo.. bizim 7441 ' e 5/10 taktılar seri 3 götürdü..

bide ne olduğunu hala tam anlamadığım broşürlerinde okuduğum bi 'kara dişli' meselesi var.. şöyle yazıyordu 'kesintisiz performans için kara dişli teknolojisi en küçükten en büyüğe TÜM Zetorlarda STANDART'.

güzel paylaşm olmuş eline saglık dostum

benim fikrim 100 beygir üzer zetorlarda kitapçıkta yazan degerler yada kaç beygir diyorlarsa o beydir dogruysa fazasına gerek yok :D

sonuçta o beygrde bir makinanın fiyatı aşagı yukarı belli ve geçn ki konuştugumuz konuda gayet maku fiyatlardan bahsediliyordu mesela 135lik için falan birde bu işe sen el atsan tadından yenmez valla

Yavuz.. şu an o kadar nakit yok.. borcu/krediyi de pek sevmiyoz.. yoksa İLK uçakla İstanbula gider hepsini toptan alırım ama satmak için değil.. çalıştırmak için:)

hangi bg olursa olsun Zetorların beklentinin 1 fazlasını yapacağını düşünüyom.. hatta küçüklerinin bikaç fazlasını..

İnan o 135 ' e iş dayanmaz.. aha videolar ortada.. ihtiyacı olana 90 tl civarı para değil.. geçen bi Hattat 60 ' gübre yükledim tarlaya gitmesi bi dert dönmesi bi dert hatta damperi de rahat kaldıramıyo galiba.. kredi vs 50 ' ye dayanmış geçmiş mesela.. kötülemek için demiyom ama şu motorlara bakınca yazık o paralara..

UÖZKAN.77 link=topic=77517.msg916814#msg916814 date=1409945186' Alıntı:
Yavuz.. şu an o kadar nakit yok.. borcu/krediyi de pek sevmiyoz.. yoksa İLK uçakla İstanbula gider hepsini toptan alırım ama satmak için değil.. çalıştırmak için:)

hangi bg olursa olsun Zetorların beklentinin 1 fazlasını yapacağını düşünüyom.. hatta küçüklerinin bikaç fazlasını..

İnan o 135 ' e iş dayanmaz.. aha videolar ortada.. ihtiyacı olana 90 tl civarı para değil.. geçen bi Hattat 60 ' gübre yükledim tarlaya gitmesi bi dert dönmesi bi dert hatta damperi de rahat kaldıramıyo galiba.. kredi vs 50 ' ye dayanmış geçmiş mesela.. kötülemek için demiyom ama şu motorlara bakınca yazık o paralara..

aslında olay güven meselesi birazda :)
şimdi bizler enazından ben bu istanbuldak adamıtanımm bilmem
o traktörler neiçin geldi yada ne için 3yıldır falan bekliyor
satınalınsa faturası garantisi plakası vs neolacak
krediyle alalım desek krediye uygunmu olacak yoksa olmayacakmı
sorun çok
ama şunu yapabiliriz bu muhterem gelipforuma üye olsa ve bir konu açsa bizlerin aklındaki soru işaretlerini giderse eminim o makinaların yarısı burda sitede satılır
tabi siteye özel makul fiyatlarda vermesi şartıyla :)

Yavuz.. adamlarla telefonda tanıştım.. borca karşılık almışlar.. motorların ne malı olduğunu bile bilmiyorlardı.. hatta teknik soru soranları bana yönlendirdiler.. bende youtube ' deki videolara ve bu foruma.. satıcılardan Murat bey bi ara foruma ziyaretci olarak giriyordu.. asıl işleri traktör olmadığından bunlar böyle kaldı..

zaten 5-10 ' u satıldı bunlar son kalanlar.. başka planlarımız olmasa en azından 1 tane alırdıkya nasip..

bunlar hep 0 km ama 2011 sonu veya 2012 başı modeller.. evrağı tamsa motorlar sıfır zaten.. garantiyi yeni mümessile sormalı..

zaten herşeyleri tam olsa liste fiyatları ÇOK yüksek, Zetor-Bursa fuarına katılacaklar orda görülür..

İnşallah hepsi satılmaz da bizim durumlar değişince hayırlısıyla 1 ' i bize nasip olur:)

Forterra 115.

Približovanie dreva Zetor Forterra 115