Adam gibi makina

Ynt: Adam gibi makina

Güzel paylaşım. Vidyoda dikkatimi çekti TSci bir dayıda aktarmaya giderken sanırım tarla gününe yolu düşmüş. Traktörü bırakmış cigarayı yakmış tarla gününü izliyor. Ben onun yerinde olsam firma izin verdiği takdirde Fendt ' lerin peşine takılırdım...:D Gerçi dayımda koca traktöre 3 ' lü takmış. Belki ondan takılmamıştır...:D Bu arada vidyoları paylaşırken modelleri ve ekipmanların özelliklerini eklersen daha güzel bir paylaşım olur. Çünkü convert sırasında görüntü kalitesi biraz bozulmuş. Hangi seri olduğu anlaşılmıyor.

alipasalierkan link=topic=8688.msg91375#msg91375 date=1225562614' Alıntı:
Güzel paylaşım. Vidyoda dikkatimi çekti TSci bir dayıda aktarmaya giderken sanırım tarla gününe yolu düşmüş. Traktörü bırakmış cigarayı yakmış tarla gününü izliyor. Ben onun yerinde olsam firma izin verdiği takdirde Fendt ' lerin peşine takılırdım...:D Gerçi dayımda koca traktöre 3 ' lü takmış. Belki ondan takılmamıştır...:D Bu arada vidyoları paylaşırken modelleri ve ekipmanların özelliklerini eklersen daha güzel bir paylaşım olur. Çünkü convert sırasında görüntü kalitesi biraz bozulmuş. Hangi seri olduğu anlaşılmıyor.

videoda görüne ilk görünen 415 VARIO

Güzel paylaşım abi...5 dakikada kullanan benim :)

alipasalierkan link=topic=8688.msg91375#msg91375 date=1225562614' Alıntı:

Erkan o motor sanırsam tarla gününün yapıldığı çiftliğin...Bu motorun bulunduğu yerin önünde 820 sürüm yapıyodu...Bende o sırada 820 nasıl gidiyodu falan diye dışarıdan bakıp resim çekmeye çalışıyordum...Tarlanın boyu uzun olduğu için motorun tur atıp gelmesi biraz zaman alıyordu...820 gittiğinde hem güneşte durmayıp, TSA ' nın gölgesinde bekleyeyim, hemde dayıyla konuşayım diye yanına gittim...A.s falan dedik sonra abi sende bi gir şunların arkasından da görelim bakalım hangisi iyi gidiyo dedim.Dayı güldü yok olmaz dedi :)