Rusya Türk çiftçisi istiyor :)

Ynt: Rusya Türk çiftçisi istiyor :)

ismail_17 link=topic=77568.msg917453#msg917453 date=1410197103' Alıntı:
20 Yıl önce olsa belki düşünürdüm :)
Geç kalmış değiliz İsmail Aga, ortalama çiftçi ömrünün 3/2 si geçti :) bu Ülkede, kalan kısmı Rusya da geçse fenamı olur. Olacağı kadar oldu bizim işler zaten, bu saatten sonra pek fazla beklentim kalmadı çiftçilikten.

Bir Trakya çiftçisi olarak söyleyebilirim ki, tamamı ile 'asparagas' bi haber.

Birazdan kahveye çıkıcam. Rusya yolcusu, bohçası sırtında bi düzine adamla gelebilirim.

şimdi gerçektende Rusyanın nufüs artışı hız EKSİ yani azalıyolar.. bizim maşallahımız var evlilik, çoluk çocuk çok.. yani bi 3-5 sene sonra 'gelin ekin biçin bize yiyecek kadarını verin diyebilirler:)'

ruslarda bu nufüs azalışı bizde de bu toprak aşkı varken yakındır sancağımızı oryada dikmemiz:) zaten bizim millet bi ucundan bi yere girdimi mutlaka yarar karşıdan çıkar..

FEHİM link=topic=77568.msg917495#msg917495 date=1410201456' Alıntı:
Hani önceleri bir konu vardı. evlenemiyoruz diye hadiyin gençler belki rus gelinlerimiz olur.
zaten varya abi
ben geçen yıl bitane gördüm antalyada çalışan genç bi köylü kardeşimiz evlenmiş köye gezmeye getirdi onu görünce dedigim ilk cümle şu oldu
BUNLAR BAYANSA BUNLAR İNSANSA BİZİMKİLER NE :)

BU buarada bende giderim bu haber dogruysa
hem ticaret olur hem ziyaret olur hem bekarlıktan kurtuluruz :)

YAVUZ_13 link=topic=77568.msg917833#msg917833 date=1410335726' Alıntı:
zaten varya abi
ben geçen yıl bitane gördüm antalyada çalışan genç bi köylü kardeşimiz evlenmiş köye gezmeye getirdi onu görünce dedigim ilk cümle şu oldu
BUNLAR BAYANSA BUNLAR İNSANSA BİZİMKİLER NE :)

Hadi inşallah. giderken bekar gençlerden yanına alda bizlerde düğün hazırlıklarına başlayalım. Nasılsa boş dönmezsiniz.
BU buarada bende giderim bu haber dogruysa
hem ticaret olur hem ziyaret olur hem bekarlıktan kurtuluruz :)