salçalık domates hasadımız..2014(ibrahim_11)

23.04.2009
14,004
23,992
35
Bilecik

merhaba arkadaşlar uzun zamandır paylaşım yapamadım işten güçten
buara işler biraz rahatladı sizler için bikaç fotoğraf çekeyim dedim
domatesi 50 kuruştan sattık şuana kadar şuanda 50 kuruşa gidiyor fiyatlar iyi busene
harkeze bol kazançlar

Ynt: salçalık domates hasadımız..2014(ibrahim_11)

Brreketli olsun ibrahim vallahi dehşet rakam 50 kuruş 30 kuruşa satanlar oldu burda anlaşmalı 22 kuruşa gitti dekardan 15-18 ton çıkıyor domat 7500 yapar 1000 lira masrafı olsa 6000 paraya yaa hakketten domatesi olan yaşadı bu sene sene götürür bu kar

Cevap: Ynt: salçalık domates hasadımız..2014(ibrahim_11)

sağolun arkadaşlar biz piyasaya veriyoz fabrikayla hiç alakası yok domatesin çinsi salçalık halçilere topluyoz

3senelik olsada konu Maaşallah demekle başlamak istiyorum. tarlada domates eksek 15 ton gerçekten veriyormu? Samsunda kendimize her sene ekeriz tohum yerli bizim olandan kaç senelik belli değil. ama pazardada doğal diye her sene rağbet çoğalıyor. seneye bende 15 dekar eksemmi diye düşünüyorum CEMAL. ama toptan satmak lazım. halci peşin fiyatınamı alıyor?

Cevap: Ynt: salçalık domates hasadımız..2014(ibrahim_11)

3senelik olsada konu Maaşallah demekle başlamak istiyorum. tarlada domates eksek 15 ton gerçekten veriyormu? Samsunda kendimize her sene ekeriz tohum yerli bizim olandan kaç senelik belli değil. ama pazardada doğal diye her sene rağbet çoğalıyor. seneye bende 15 dekar eksemmi diye düşünüyorum CEMAL. ama toptan satmak lazım. halci peşin fiyatınamı alıyor?
Sagolun biz 7-8 tonu gecemedik halciler vadeli pesin anca kucuk pazarcilar aliyo oda 1-2 ton genelde hep halciye veriyoz 4-5 ay vade gecensene halci cok buyuk tokatladi allahtan biz hic ekmedikti