Fendt'te bile olmayan teknoloji:)

Ynt: Fendt'te bile olmayan teknoloji:)

şimdi mümessili aradım oda fabrikayı aramış.. bizimkinde niye kalaslar yoktu diye.. opsiyonmuş:(

şaka bi yana Yusuf.. hayatı biz kendimize zorlaştırıyoz.. geçen forumdan Osman soruyodu yok öndede kilit varmı.. yok bilmem ne.. aha sana en kral kilit.. belki 4x4 olsa çıkmayacak ordan..

kızan olabilir ama ne kadar teşkilat o kadar müşkilat.. sadelik iyidir vesselam..

şaka bi yana Tatra var.. kamyonun/of road ' ın şimdilik son noktası düz duvara çıkar iner.. onlarda fabrikasyon buna benzer bi akıl kullanmışlar.. bulunca atayım.. yani köylü aklı deyip geçmemek lazım.. gülen olabilir ama az ustalıkla fabrikasyon standart yap en kral kilit/difransiyel sisteminden de basit/etkili olur..

kırılıp tam janta oturması ayarlasan o kadar olmaz.. :)

basit pratik bi aparat yapcan bu işi standarta oturtcan.. hatta jantın üzerinde sürekli hazır bi akıl bile olabilir.. sıkışınca aç kullan kapa.. her eve lazım:)

çek Tatra.. arazi kamyonunda SON nokta..

yolda kalsa bile yolda kalmaz:)

1:50 sonrasını iyi izleyin.. traktör jantına uyarlanabilir.. ne 4x4 derdi ne dif kilid derdi.. ne çekme çekilme derdi kalır:) bizim burda 'tertemiz müslüman işi' derler olur biter..

Tatra 6x6 1986

UÖZKAN.77 link=topic=77620.msg954816#msg954816 date=1420655893' Alıntı:
çek Tatra.. arazi kamyonunda SON nokta..

yolda kalsa bile yolda kalmaz:)

1:50 sonrasını iyi izleyin.. traktör jantına uyarlanabilir.. ne 4x4 derdi ne dif kilid derdi.. ne çekme çekilme derdi kalır:) bizim burda 'tertemiz müslüman işi' derler olur biter..

Tatra 6x6 1986
Kum Paleti o . Dakarda çok görülür onlar özellik le 6x6 da oluyor o . 4x4 lerde görmedim hiç. Battığı yerden ördek gibi çıkıyor paytak paytak

Adim gibi eminim bu motor fordson super major abi zetor degil bi yanlisiniz olmali depodan motor sasesinden ön dingilinden hatta super major yazan yeri bile ayni vidyoda zetor yazmislar ama fordson major bu