arkadaşlar Leylandım İle Çift sürerken video çektim

Ynt: arkadaşlar Leylandım İle Çift sürerken video çektim

güzel sürüm ok-*-s artık 2 li pullukları bırak 4lü pulluklara geçebilirsin iç-*-* ben 4 le sürüyorum kendimin 2li var ama 4-5 dönüm tarlalarda 2li pullukla uzun sürüyo bim-*s bide oralar gibi düz değil bizim tarlalar ama yama yukarı bile 4lü pullukla sürüyorum fazla daldırmadan
ama senin 4lü takabilmen için önüne ağırlığını koyman lazım yoksa 3lü bile zor takarsın bence ağırlık olmadan ıh-*-s

karizma679797 link=topic=77657.msg918678#msg918678 date=1410606933' Alıntı:
güzel sürüm ok-*-s artık 2 li pullukları bırak 4lü pulluklara geçebilirsin iç-*-* ben 4 le sürüyorum kendimin 2li var ama 4-5 dönüm tarlalarda 2li pullukla uzun sürüyo bim-*s bide oralar gibi düz değil bizim tarlalar ama yama yukarı bile 4lü pullukla sürüyorum fazla daldırmadan
ama senin 4lü takabilmen için önüne ağırlığını koyman lazım yoksa 3lü bile zor takarsın bence ağırlık olmadan ıh-*-s
takmış olsam 3lüde takarım ama gerek yok 4lüye gelirsek ben sürümleri derin yaapıyorum 4lü takıpta yüzünden yapmam :) o tarla yama bilerek zorlamadım

guzel surmusun bayır yukarı kacırmamıs tek fren mı yaptın eger massey 135 olsaydı kacıra kacıra gıderdı bayır yukarı

Temiz traktör belliki.Benim akraba öylesine bir sarı leyland aldı geçenlerde traktör çekmeden çalışmıyor daha çalışırken attığı duman bile ozon tabakasına büyük zarar :)

ByFreST0N link=topic=77657.msg918688#msg918688 date=1410612670' Alıntı:
Temiz traktör belliki.Benim akraba öylesine bir sarı leyland aldı geçenlerde traktör çekmeden çalışmıyor daha çalışırken attığı duman bile ozon tabakasına büyük zarar :)
Aynen bakımsız leylandlar kötü oluyor ama merak edip traktörünü aktif tutarsan üstünden inesin gelmiyo :D
Ama bide şu var 154 leyland yarı dizel olduğu için kalın mazot attırırsan da yapabiliyor ama kalın mazotla 2 le çıkamadığın yamağı ince mazotla 3le çıkarsın yani yakıtta bayağı fark atıyo belkide o traktör hiç rektefe olmadı bile :p

zac link=topic=77657.msg918686#msg918686 date=1410611964' Alıntı:
guzel surmusun bayır yukarı kacırmamıs tek fren mı yaptın eger massey 135 olsaydı kacıra kacıra gıderdı bayır yukarı
kardeşim bunlarda tek fireni kitleyemessin kitlersen 2sini de kitlersin zaten masseylerdeki gibi değil el freni frene basııyosun sonra firenlerin gerisinde şanzımanın hemen yan tarafında bi tane ileri geri giden küçük pedal gibi bişi onu itince kitliyo tek kitlemiyor 2 sini de hem youtubede bak çoğu traktörlerden adamlar inip öle tarla sürüyolar maksat artislik ;D

Helal olsun valla Leyland ' a. İş mi iş. Biraz yavaş olur ama 10 numara olur.

Pulluklara de birer örtücü kaynatırsan, yapılan iş tadından yenmez.

ByFreST0N link=topic=77657.msg918688#msg918688 date=1410612670' Alıntı:
temiz kullanmaya özen göstermeye çalışıyoruz gözümüz gibi bakıyoruz emektara izlediğin için saol