AGCO'lu Massey iyi not alamadı - HABER

Massey Ferguson ilk sınavında bayilerden kötü not aldı. İşte bayilerin eleştirileri..

20 Ekim 2008 Pazartesi 16:49

Geçtiğimiz hafta Bursa'da Tarım, Tohumculuk, Fidancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı vardı. Fuara katılan markalardan birisi de AGCO'ydu. Massey Ferguson markası ile fuara katılan AGCO, eski Massey bayilerini kızdırmış. İşte bayilerin eleştirileri..
- MF Genel Müdürü ve müdürleri. Bursa fuarındaki havalı hareketlerinizi size yakıştıramadık. Sizler deyilmiydiniz bizlerden çekleri toplayan. Ne çabuk unutunuz. Traktörlerinizide gördük fuarda. Türkiye'ye rezil oldunuz. Sizlerden çoban olmaz. Önder temizlik yapmakta haklıymış ama geç uyandı.
- Mugla Kartalı fuara gelen traktörleri begenmedi. AGCO müdürlerini fırcaladı. Ey Önder gene güçlendin. Bu agco ekmegine yag sürdü. Yine en büyük Uzel. Üret sevindir şu kartalı.
- İbrahim Aksoy MF markasını fuarda rezil etti. Bu traktörler Türkiye'de satılmaz. 16 mılyona satılan Tefa'nın kaputuna MF yazacaksın 28 milyona satacaksın. Bu türk çiftcisi o kadar da cahil değil.
Kaynak:
Patronlar Dünyası http://www.patronlardunyasi.com/news_detail.php?id=51737?interstitial=true

Ynt: AGCO'lu Massey iyi not alamadı - HABER

paylasım ıcın sagol guzel bılgıler zamanında 265e turbo takıpta 398 dıye satmadılar mı sımdıde yaparlar fakat alan olurmu orası supelı=)

salih link=topic=8701.msg147869#msg147869 date=1233573860' Alıntı:
paylasım ıcın sagol guzel bılgıler zamanında 265e turbo takıpta 398 dıye satmadılar mı sımdıde yaparlar fakat alan olurmu orası supelı=)
yorumunuza katılıyorum....ve idda ediyorum son birkaç yıldır traktör piyasasında diğer markalardan kaynaklanan rekabet ortamı olmasa bu gün bile MF(uzel) Türk çiftçisine 1980ve1990ların teknolojisine sahip traktör satardı...

uzunyayla link=topic=8701.msg148128#msg148128 date=1233588889' Alıntı:
yorumunuza katılıyorum....ve idda ediyorum son birkaç yıldır traktör piyasasında diğer markalardan kaynaklanan rekabet ortamı olmasa bu gün bile MF(uzel) Türk çiftçisine 1980ve1990ların teknolojisine sahip traktör satardı...
Çok doğru.Bu lafın üstüne söz söylemek olmaz + rep

398 mf 265 mf nin turbo takılmış hali değildir renklerinin kırmızı olması dışında hiç birşeyi aynı değildir...sizin söylediğiniz kahvehane muhabbeti

398 kendi sınıfında güzel bir traktördür farkları daha çok ayrıntılarda gizlidir insanları aldatan piston çapının 98,48 olması bu ölçü 265 le aynıdır ama pistonun malzemeside sekmanlarıda tamamen turbo motora uygun üretilmiştir hatta eski model fai beko loaderlerde aynı motor kullanılmıştır